Partite |
---|
Jordan P / Oktavianti M D - Wang C L / Cheng C Y Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Marin Carolina - Okuhara Nozomi Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Seo S J / Chae Y - Wang Y / Huang D Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 10:30 |
Tai Tzu Ying - Chen Yufei Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 11:00 |
Gideon M F / Sukamuljo K S - Lu C Y / Yang P H Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Chen Q / Jia Y F - Fukushima Y / Hirota S Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 12:00 |
Kamura T / Sonoda K - Ahsan M / Setiawan H Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 12:30 |
Matsumoto M / Nagahara W - Baek H N / Jung K E Mondo: World Tour
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Qingchen Chen/Yi Fan Jia - Fukushima, Y/Hirota, S Open di Danimarca: Doppio Femminile
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Matsumoto, M/Nagahara, W - Kyung Eun Jung/Ha Na Baek Open di Danimarca: Doppio Femminile
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Gideon, M F/Sukamuljo, K S - Ching Yao Lu/Po Han Yang Open di Danimarca: Doppio Maschile
Saturday 19 October 2019 12:15 |
Kamura, T/Sonoda, K - Ahsan, M/Setiawan, H Open di Danimarca: Doppio Maschile
Saturday 19 October 2019 01:45 |
Jordan, P/Oktavianti, M D - Chi-Lin Wang/Chi Ya Cheng Open di Danimarca: Doppio Misto
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Seung Jae Seo/Yujung Chae - Dongping Huang/Yilyu Wang Open di Danimarca: Doppio Misto
Saturday 19 October 2019 10:45 |
Momota, Kento - Sugiarto, Tommy Open di Danimarca: Singoli - Maschile
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Axelsen, Viktor - Long Chen Open di Danimarca: Singoli - Maschile
Saturday 19 October 2019 03:15 |
Marin, Carolina - Okuhara, Nozomi Open di Danimarca: Singoli Femminili
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Tzu Ying Tai - Yufei Chen Open di Danimarca: Singoli Femminili
Saturday 19 October 2019 11:30 |
MARIN C - OKUHARA N OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 10:00 |
JORDAN P / OKTAVIANTI M D - WANG/CHENG OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 10:00 |
SEO S J / CHAE Y - YILYU W/DONGPING H OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 10:30 |
TAI T Y - CHEN Y F OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 11:00 |
GIDEON/SUKAMULJO - LU C Y / YANG P H OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 11:30 |
CHEN Q/JIA Y F - FUKUSHIMA/HIROTA OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 12:00 |
KAMURA T/SONODA K - AHSAN/SETIAWAN OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 12:30 |
MOMOTA K - SUGIARTO T OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 01:00 |
AXELSEN V - CHEN L OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 01:30 |
MATSUMOTO/NAGAHARA - BAEK H N / JUNG K E OPEN SUPER SERIES: DANIMARCA OPEN
Saturday 19 October 2019 02:00 |
New York Yankees - Houston Astros USA: MLB
Saturday 19 October 2019 01:08 |
CA PLATENSE - CLUB DEPORTIVO HISPANO AMERICANO ARGENTINA: ARGENTINA SUPER 20
Saturday 19 October 2019 02:00 |
ADELAIDE 36ERS - BRISBANE BULLETS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
SOUTH EAST MELBOURNE PHOENIX - ILLAWARRA HAWKS AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 19 October 2019 11:00 |
Adelaide - Brisbane Bullets Australia: NBL
Saturday 19 October 2019 08:30 |
South East Melbourne - Illawarra Hawks Australia: NBL
Saturday 19 October 2019 11:00 |
Goyang Orions - Seoul SK Knights Corea del Sud: KBL
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus Corea del Sud: KBL
Saturday 19 October 2019 11:00 |
Strasbourg - Cholet France: LNB
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Levallois - JL Bourg France: LNB
Saturday 19 October 2019 08:30 |
ORLEANS - DIJON FRANCIA: FRANCIA 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
BOULAZAC - MONACO FRANCIA: FRANCIA 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
LE MANS - LIMOGES FRANCIA: FRANCIA 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
STRASBURGO - CHOLET FRANCIA: FRANCIA 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
PARIS LEVALLOIS - JL BOURG FRANCIA: FRANCIA 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Orléans Loiret Basket - Dijon JDA Francia: LNB Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Le Mans BC - Limoges CSP Francia: LNB Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Boulazac - AS Monaco Francia: LNB Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Paris-Levallois - Bourg-en-Bresse Francia: LNB Pro A
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Le Mans Sarthe Basket - Limoges Francia: Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Orleans Loiret Basket - Jda Dijon Basket Francia: Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Strasbourg Ig - Cholet Basket Francia: Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Boulazac Dordogne - As Monaco Francia: Pro A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Levallois Metropolitans - Jeunesse Laique Bourg Francia: Pro A
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Bamberg - Giessen Germany: BBL
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Frankfurt - Hamburg Germany: BBL
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Crailsheim Merlins - Gottingen Germany: BBL
Saturday 19 October 2019 08:30 |
AEK B.C. - Peristeri Grecia: A1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
AEK Athens - Peristeri Greece: Basket League
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Segafredo Virtus Bologna - Openjobmetis Varese Italia: Lega A
Saturday 19 October 2019 07:00 |
De' Longhi Treviso - Umana Reyer Venezia Italia: Lega A
Saturday 19 October 2019 08:45 |
TREVISO - VENEZIA ITALIA: SERIE A
Saturday 19 October 2019 08:45 |
BERGAMO - LEONIS ROMA ITALIA: SERIE A2
Saturday 19 October 2019 05:00 |
SUPER FLAVOR MILANO - UDINE ITALIA: SERIE A2
Saturday 19 October 2019 08:30 |
VERONA - RAVENNA ITALIA: SERIE A2
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Virtus Bologna - Varese Italy: Lega A
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Trieste - Brescia Italy: Lega A
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Niigata - Hokkaido Japan: B.League
Saturday 19 October 2019 11:05 |
NeoPhoenix - Sun Rockers Japan: B.League
Saturday 19 October 2019 11:05 |
Toyama - Osaka Japan: B.League
Saturday 19 October 2019 11:05 |
Ryukyu - Akita Japan: B.League
Saturday 19 October 2019 12:05 |
PIENO ZVAIGZDES - BC PRIENAI LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 October 2019 03:30 |
NEVEZIS - NEPT. KLAIPEDA LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
BC Pieno žvaigždės - Skycop Prienai Lituania: LKL
Saturday 19 October 2019 03:30 |
BC Nevėžis - BC Neptūnas Lituania: LKL
Saturday 19 October 2019 04:00 |
LG Sakers - Sonic Boom South Korea: KBL
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Goyang - Seoul Knights South Korea: KBL
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Basket Zaragoza 2002 - Bilbao Basket Spagna: ACB
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Bc Andorra - Cb Miraflores Spagna: ACB
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Club Joventut Badalona - Cb Estudiantes Spagna: ACB
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Tecnyconta Zaragoza - Bilbao Basket Spagna: Lega ACB
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Monbus Obradoiro - Real Madrid Spagna: Lega ACB
Saturday 19 October 2019 08:30 |
ANDORRA - BURGOS SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 October 2019 06:00 |
SARAGOZZA - BILBAO SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 October 2019 06:00 |
JOVENTUT - ESTUDIANTES SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
RIO NATURA MONBUS - REAL MADRID SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Basket Zaragoza - Bilbao Spain: ACB
Saturday 19 October 2019 06:00 |
MoraBanc Andorra - San Pablo Burgos Spain: ACB
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Obradoiro CAB - Real Madrid Spain: ACB
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Joventut Badalona - Estudiantes Spain: ACB
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Pinar KarÅŸiyaka - Sigortam Net ITU BB Turchia: Super Lega
Saturday 19 October 2019 02:15 |
Lokomotiv Kuban - Unics Kazan Turchia: Super Lega
Saturday 19 October 2019 04:00 |
TofaÅŸ - TÃœRK Telekom Ankara Turchia: Super Lega
Saturday 19 October 2019 04:30 |
BeÅŸiktaÅŸ JK Ä°stanbul - Banvit BK Turchia: Super Lega
Saturday 19 October 2019 07:00 |
ARSENAL DE SARANDI - RIVER PLATE ARGENTINA: ARGENTINA 1
Saturday 19 October 2019 12:00 |
BOCA JUNIORS - RACING CLUB ARGENTINA: ARGENTINA 1
Saturday 19 October 2019 02:10 |
BANFIELD - ATLETICO TUCUMAN ARGENTINA: ARGENTINA 1
Saturday 19 October 2019 06:15 |
INDEPENDIENTE - ARGENTINOS JRS ARGENTINA: ARGENTINA 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
ATLETICO PATRONATO - NEWELLS OLD BOY ARGENTINA: ARGENTINA 1
Saturday 19 October 2019 10:45 |
Banfield - Atlético Tucumán Argentina: Primera Division
Saturday 19 October 2019 06:15 |
Independiente - Argentinos Juniors Argentina: Primera Division
Saturday 19 October 2019 08:30 |
CA Independiente Avellaneda - Argentinos Jrs Argentina: Primera Division
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Patronato - Newell's Old Boys Argentina: Primera Division
Saturday 19 October 2019 10:45 |
Patronato de Paraná - Newell's Old Boys Argentina: Primera Division
Saturday 19 October 2019 10:45 |
Arsenal Sarandi - River Plate Argentina: Superliga
Saturday 19 October 2019 12:00 |
Arsenal Fc - Ca River Plate - ARG Argentina: U21 Primera Division
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Western United - Perth Glory Australia: A-League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Central Coast Mariners - Newcastle Jets Australia: A-League
Saturday 19 October 2019 10:30 |
Central Coast Mariners - Newcastle United Jets Australia: A-League
Saturday 19 October 2019 10:30 |
CC MARINER - NEWCASTLE JET AUSTRALIA: AUSTRALIA 1
Saturday 19 October 2019 10:30 |
Western United FC - Perth Glory Australia: Lega A
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Central Coast Mariners - Newcastle Jets FC Australia: Lega A
Saturday 19 October 2019 10:30 |
Liefering - Ried Austria: 2. Liga
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Dornbirn - FC Juniors Austria: 2. Liga
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Sturm Graz - Red Bull Salisburgo Austria: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Rheindorf Altach - Admira Austria: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Altach - Admira Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 19 October 2019 05:00 |
LASK Linz - Mattersburg Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Sturm Graz - Salzburg Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 19 October 2019 05:00 |
STANDARD LIEGE - GENK BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 October 2019 06:00 |
OSTENDE - EUPEN BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
KORTRIJK - ZULTE WAREGEM BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
GENT - WAASLAND BEVEREN BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Standard Liegi - Genk Belgio: Jupiler League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Standard de Liège - KRC Genk Belgio: Jupiler Pro League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
KV Oostende - AS Eupen Belgio: Jupiler Pro League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
AA Gent - Waasland-Beveren Belgio: Jupiler Pro League
Saturday 19 October 2019 08:30 |
St. Liege - Genk Belgium: Jupiler League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Kortrijk - Waregem Belgium: Jupiler League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Oostende - Eupen Belgium: Jupiler League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Gent - Waasland-Beveren Belgium: Jupiler League
Saturday 19 October 2019 08:30 |
SLAVIA MOZ. - NEMAN GRODN BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 19 October 2019 01:00 |
BATE BORISOV - GOMEL BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 19 October 2019 03:00 |
DINAMO MINSK - VITEBSK BIELORUSSIA: BIELORUSSIA 1
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Slavia Mozyr - Neman Grodno Bielorussia: Premier League
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Slavia Mozyr - Neman Bielorussia: Vysshaya Liga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Wilstermann - Real Potosi Bolivia: Division Profesional
Saturday 19 October 2019 12:15 |
Nacional Potosi - San Jose Bolivia: Division Profesional
Saturday 19 October 2019 02:30 |
The Strongest - Aurora Bolivia: Liga Profesional
Saturday 19 October 2019 09:00 |
Sport Boys - Blooming Bolivia: Liga Profesional
Saturday 19 October 2019 11:15 |
Guangzhou R&F - Shandong Luneng China: Super League
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Palestino - Unión Española Cile: Primera
Saturday 19 October 2019 05:30 |
Audax Italiano - Cobresal Cile: Primera
Saturday 19 October 2019 10:30 |
GUANGZH REF - SHANDONG L. CINA: CINA 1
Saturday 19 October 2019 11:30 |
BEIJING G. - SHANG SIPG CINA: CINA 1
Saturday 19 October 2019 01:35 |
Guangzhou R - Shandong Luneng Cina: Super League
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Guangzhou R&F - Shandong Luneng Taishan Cina: Super League
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Beijing Guoan - Shanghai SIPG Cina: Super League
Saturday 19 October 2019 01:35 |
Varaždin - Istra 1961 Croazia: 1. HNL Lega
Saturday 19 October 2019 03:00 |
VARAZDIN - ISTRA 1961 CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 19 October 2019 03:00 |
SLAVEN BELUPO - RIJEKA CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 19 October 2019 05:30 |
Liberec - Jablonec Czech Republic: 1. Liga
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Zlin - Mlada Boleslav Czech Republic: 1. Liga
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Sigma Olomouc - Ceske Budejovice Czech Republic: 1. Liga
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Slavia Prague - Pribram Czech Republic: 1. Liga
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Vejle Boldklub - Kolding IF Danimarca: 1a Divisione
Saturday 19 October 2019 04:15 |
Vejle - Kolding If Danimarca: 1st Division
Saturday 19 October 2019 04:15 |
VEJLE BK - KOLDING IF DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 19 October 2019 04:15 |
Shabab Al Ahli Dubai - Bani Yas (UAE) Emirati Arabi: Arabian Gulf League
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Al Wahda Abu Dhabi (UAE) - Al Nasr (UAE) Emirati Arabi: Arabian Gulf League
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Al Ain (UAE) - Hatta Dubai Emirati Arabi: Arabian Gulf League
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Al Khaleej (UAE) - Al Jazira Abu Dhabi Emirati Arabi: Arabian Gulf League
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Al Wasl (UAE) - Sharjah Cultural Club Emirati Arabi: Arabian Gulf League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Blackburn - Huddersfield England: Championship
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Barnsley - Swansea England: Championship
Saturday 19 October 2019 04:00 |
LEVADIA TALLINN - FC KURESSAARE ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 October 2019 12:00 |
PAIDE LINNAM. - TALLINNA KALEV ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 October 2019 12:00 |
TRANS NARVA - MAARDU LINN. ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Paide - Tallinna Kalev Estonia: Meistriliiga
Saturday 19 October 2019 12:00 |
Paide Linnameeskond - Jk Tallinna Kalev Estonia: Meistrliiga
Saturday 19 October 2019 12:00 |
Trans Narva - Maardu Linnameeskond Estonia: Meistrliiga
Saturday 19 October 2019 03:00 |
FC Inter Turku - KuPS Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
FC Honka - IFK Mariehamn Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
SJK Seinäjoki - FC Lahti Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
KPV Kokkola - VPS Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
HIFK - RoPS Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Ilves - HJK Finlandia: Veikkausliiga
Saturday 19 October 2019 02:00 |
LE HAVRE - LORIENT FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Lyon - Dijon Francia: Ligue 1
Saturday 19 October 2019 05:30 |
LIONE - DIJON FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 05:30 |
Olympique Lione - Dijon Francia: Ligue 1
Saturday 19 October 2019 05:30 |
TOLOSA - LILLE FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
NIMES - AMIENS FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
METZ - NANTES FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
REIMS - MONTPELLIER FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
ANGERS - BREST FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Toulouse - Lille Francia: Ligue 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Nîmes Olympique - Amiens Francia: Ligue 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
FC TORPEDO KUTAISI - SABURTALO TBILISI GEORGIA: GEORGIA 1
Saturday 19 October 2019 01:00 |
DIN TBILISI - LOKOMOTIVI TBILISI GEORGIA: GEORGIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Torpedo Kutaisi - Fc Saburtalo Tbilisi Georgia: Umaglesi Liga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Dinamo Tbilisi - Fc Lokomotivi Tbilisi Georgia: Umaglesi Liga
Saturday 19 October 2019 04:00 |
FC St. Pauli - Darmstadt 98 Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Jahn Regensburg - SV Sandhausen Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Union Berlino - Friburgo Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Werder Brema - Hertha BSC Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
RB Leipzig - VfL Wolfsburg Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Fortuna Düsseldorf - Mainz 05 Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
FC Augsburg - Bayern Monaco Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach Germania: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Regensburg - Sandhausen Germany: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Wehen - Heidenheim Germany: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
St. Pauli - Darmstadt Germany: 2. Bundesliga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
RB Leipzig - Wolfsburg Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Union Berlin - Freiburg Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Werder Bremen - Hertha Berlin Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Dusseldorf - Mainz Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Augsburg - Bayern Munich Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Dortmund - B. Monchengladbach Germany: Bundesliga
Saturday 19 October 2019 06:30 |
VISSEL KOBE - FC TOKYO GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 06:00 |
YOKOHAMA FM - SHONAN BELLMARE GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
NAGOYA GR. - VEG. SENDAI GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
GAMBA OSAKA - KAWASAKI F. GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
SHIMIZU - HIROSHIMA GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
JUBILO IWATA - SAGAN TOSU GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima Giappone: J1-League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Yokohama F Marinos - Shonan Bellmare Giappone: J1-League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Nagoya Grampus Eight - Vegalta Sendai Giappone: J1-League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale Giappone: J1-League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Júbilo Iwata - Sagan Tosu Giappone: J1-League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
OLYMPIACOS - OFI KRETA GRECIA: GRECIA 1
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Olympiacos Piraeus - OFI Crete Greece: Super League
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Blackburn Rovers - Huddersfield Town Inghilterra: The Championship
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Barnsley - Swansea City Inghilterra: The Championship
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Sligo Rovers - Derry City Irlanda: Premier Division
Saturday 19 October 2019 08:45 |
SUDTIROL - GUBBIO ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 03:00 |
PIANESE - MONZA ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 03:00 |
PRO PATRIA - PRO VERCELLI ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 03:00 |
PICERNO - VIRTUS FRANCAVILLA ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 04:00 |
VITERBESE - RENDE ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 06:30 |
RAVENNA - ARZIGNANO CHIAMPO ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 06:30 |
AREZZO - ALESSANDRIA ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 08:45 |
SAMBENEDETTESE - VIRTUS VERONA ITALIA: SERIE C
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Lazio - Atalanta Italy: Serie A
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Napoli - Verona Italy: Serie A
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Juventus - Bologna Italy: Serie A
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Ravenna - ArzignanoChiampo Italy: Serie C - Group B
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Kobe - FC Tokyo Japan: J1 League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Nagoya - Vegalta Sendai Japan: J1 League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
G-Osaka - Kawasaki Frontale Japan: J1 League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Yokohama M. - Shonan Japan: J1 League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Iwata - Sagan Tosu Japan: J1 League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata Japan: J2 League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Kyoto - Yokohama Japan: J2 League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Verdy - Kofu Japan: J2 League
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Omiya Ardija - Tokushima Japan: J2 League
Saturday 19 October 2019 09:00 |
RFS - BFC Daugavpils Lettonia: Virsliga
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Trakai - Fk Zalgiris Kaunas Lituania: A. Lyga
Saturday 19 October 2019 12:00 |
TRAKAI - ZALG KAUNAS LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 October 2019 12:00 |
PANEVEZYS - ATLANTAS KL LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Puebla FC - Club Atlas Messico: Liga MX
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Tiburones Rojos De Veracruz - Tigres UANL Messico: Liga MX
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Santos Laguna - Club Tijuana Messico: Liga MX
Saturday 19 October 2019 04:06 |
Puebla - Atlas Mexico: Liga MX
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Veracruz - U.A.N.L.- Tigres Mexico: Liga MX
Saturday 19 October 2019 04:00 |
MILSAMI - SHERIFF TIRASPOL MOLDAVIA: MOLDAVIA 1
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Waalwijk - Ajax Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 06:30 |
AZ Alkmaar - Heerenveen Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Twente - Willem II Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 07:45 |
Venlo - Vitesse Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Utrecht - PSV Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Kristiansund - Rosenborg Norvegia: Eliteserien
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Valerenga - Stabk Norvegia: Eliteserien
Saturday 19 October 2019 08:30 |
AZ Alkmaar - SC Heerenveen Olanda: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 06:30 |
FC Twente - Willem II Olanda: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 07:45 |
VVV Venlo - Vitesse Olanda: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 08:45 |
FC Utrecht - PSV Eindhoven Olanda: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Venlo - Vitesse Arnhem Olanda: Eredivisie
Saturday 19 October 2019 08:45 |
RKC WAALWIJK - AJAX OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 October 2019 06:30 |
UTRECHT - PSV EINDHOVEN OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 October 2019 08:45 |
Nacional Asunción (PAR) - General DÃaz Paraguay: Primera Division
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Libertad Asuncion - Sol de América Paraguay: Primera Division
Saturday 19 October 2019 11:10 |
Ayacucho FC - Unión Comercio Peru: Primera División
Saturday 19 October 2019 10:30 |
Korona Kielce - Plock Poland: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Legia - Lech Poznan Poland: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 05:30 |
Jagiellonia - Cracovia Poland: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Korona Kielce - Wisla Plock Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Korona Kielce - Wisła Płock Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Legia Warszawa - Lech Poznań Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 05:30 |
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 October 2019 08:00 |
KORONA K. - WISLA PLOCK POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 October 2019 03:00 |
LEGIA VARSAVIA - LECH POZNAN POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 October 2019 05:30 |
JAGIELLONIA - CRACOVIA KRAKOW POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 October 2019 08:00 |
SLOVAN LIBEREC - JABLONEC REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 October 2019 02:30 |
SIGMA OLOMOUC - BUDEJOVICE REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 October 2019 04:30 |
SLAVIA PRAGA - PRIBRAM REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Fc Slovan Liberec - Fk Jablonec Repubblica Ceca: Gambrinus Liga
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Sigma Olomouc - Dinamo Ceske Budejovice Repubblica Ceca: Gambrinus Liga
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Fc Fastav Zlin - Fk Mlada Boleslav Repubblica Ceca: Gambrinus Liga
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Slovan Liberec - FK Baumit Jablonec Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Sigma Olomouc - České Budějovice Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 October 2019 04:30 |
FC Fastav ZlÃn - Mladá Boleslav Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Slavia Prague - PÅ™Ãbram Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 October 2019 07:00 |
CFR Cluj - Universitatea Craiova Romania: Lega I
Saturday 19 October 2019 07:30 |
CFR CLUJ - U CRAIOVA ROMANIA: ROMANIA 1
Saturday 19 October 2019 07:30 |
Fc Nizhny Novgorod - Fc Khimki Russia: FNL
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Fc Armavir - Fc Rotor Russia: FNL
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Fc Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk Russia: FNL
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Torpedo Mosca - Fc Chertanovo Moscow Russia: FNL
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Tambov - Ural Russia: Premier League
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Spartak Moscow - Rubin Kazan Russia: Premier League
Saturday 19 October 2019 03:30 |
Zenit - FK Rostov Russia: Premier League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
St. Mirren - St Johnstone Scotland: Premiership
Saturday 19 October 2019 04:00 |
St. Mirren - St Johnstone Fc Scozia: Premier League
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Hamilton Academical Fc - Hibernian Scozia: Premier League
Saturday 19 October 2019 04:00 |
St Mirren - St Johnstone Scozia: Premiership Scozzese
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Hamilton Academical - Hibernian Scozia: Premiership Scozzese
Saturday 19 October 2019 04:00 |
HAMILTON - HIBERNIAN SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
MOTHERWELL - ABERDEEN SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
ST. MIRREN - ST. JOHNSTON SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
KILMARNOCK - LIVINGSTON SCOZIA: SCOZIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Balestier Khalsa - Tampines Singapore: Singapore Cup
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Warriors - Home Utd Singapore: Singapore Cup
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Geylang - Albirex Niigata Singapore: Singapore Cup
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Hougang - DPMM Singapore: Singapore Cup
Saturday 19 October 2019 11:30 |
Ns Mura - Nk Triglav Kranj Slovenia: Prva Liga
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Nk Olimpia Lubiana - Rudar Velenje Slovenia: Prva Liga
Saturday 19 October 2019 04:45 |
NS MURA - TRIGLAV KRANJ SLOVENIA: SLOVENIA 1
Saturday 19 October 2019 02:30 |
O LJUBLJANA - RUDAR VELEN SLOVENIA: SLOVENIA 1
Saturday 19 October 2019 04:45 |
NK CELJE - DOMZALE SLOVENIA: SLOVENIA 1
Saturday 19 October 2019 06:45 |
Sangju Sangmu - Jeju Utd South Korea: K League 1
Saturday 19 October 2019 11:00 |
Asan Mugunghwa - Daejeon South Korea: K League 2
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Eibar - FC Barcelona Spagna: La Liga
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Atlético Madrid - Valencia Spagna: La Liga
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Getafe - Leganés Spagna: La Liga
Saturday 19 October 2019 06:30 |
Mallorca - Real Madrid Spagna: La Liga
Saturday 19 October 2019 09:00 |
EIBAR - BARCELLONA SPAGNA: LIGA
Saturday 19 October 2019 01:00 |
ATLETICO MADRID - VALENCIA SPAGNA: LIGA
Saturday 19 October 2019 04:00 |
GETAFE - LEGANES SPAGNA: LIGA
Saturday 19 October 2019 06:30 |
MAIORCA - REAL MADRID SPAGNA: LIGA
Saturday 19 October 2019 09:00 |
Rcd Mallorca - Real Madrid Spagna: Liga
Saturday 19 October 2019 09:00 |
PONFERRAD. - NUMANCIA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 October 2019 04:00 |
ALCORCON - ALMERIA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 October 2019 04:00 |
LUGO - HUESCA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 October 2019 06:00 |
ELCHE - SPORTING GIJON SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 October 2019 06:00 |
UD EXTREMADURA - VALLECANO SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Helsingborgs IF - BK Häcken Svezia: Allsvenskan
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Helsingborg - Bk Hacken Svezia: Allsvenskan
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Östersunds FK - IK Sirius FK Svezia: Allsvenskan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Ostersunds - Ik Sirius Fk Svezia: Allsvenskan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Kungsbacka DFF (F) - KIF Örebro (F) Svezia: Damallsvenskan (F)
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Eskilstuna United (F) - Kristianstads DFF (F) Svezia: Damallsvenskan (F)
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Gais - Varbergs Bois Svezia: Superettan
Saturday 19 October 2019 01:30 |
IF Brommapojkarna - Dalkurd FF Svezia: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Vasteraas Sk - Mjallby Svezia: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Brommapojkarna - Dalkurd Ff Svezia: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Västerås SK FK - Mjällby AIF Svezia: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
HELSINGBORG - HACKEN SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 19 October 2019 01:30 |
OSTERSUNDS - SIRIUS SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 19 October 2019 04:00 |
KUNGSBACKA IF - KIF OREBR SVEZIA: SVEZIA 1 FEMMINILE
Saturday 19 October 2019 03:00 |
VASTERAS - MJALLBY SVEZIA: SVEZIA 2
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Kungsbacka W - Orebro W Sweden: Allsvenskan Women
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Eskilstuna United W - Kristianstads W Sweden: Allsvenskan Women
Saturday 19 October 2019 06:00 |
GAIS - Varbergs Sweden: Superettan
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Brommapojkarna - Dalkurd Sweden: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Vasteras SK - Mjallby Sweden: Superettan
Saturday 19 October 2019 04:00 |
Chiasso - Kriens Switzerland: Challenge League
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Lausanne Ouchy - Wil Switzerland: Challenge League
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Winterthur - Vaduz Switzerland: Challenge League
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Schaffhausen - Grasshoppers Switzerland: Challenge League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Young Boys - Xamax Switzerland: Super League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Basel - Thun Switzerland: Super League
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Antalyaspor A.Ş. - Gençlerbirliği SK Turchia: Süper Lega
Saturday 19 October 2019 02:00 |
İstanbul Başakşehir - Göztepe A.Ş. Turchia: Süper Lega
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Trabzonspor A.Ş. - Gaziantep B.B. Turchia: Süper Lega
Saturday 19 October 2019 04:30 |
Ankaragücü - Beşiktaş A.Ş. Turchia: Süper Lega
Saturday 19 October 2019 07:00 |
ANTALYASPOR - GENCLERBIRLIGI TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 October 2019 02:00 |
TRABZONSPOR - GAZIANTEP BLD TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 October 2019 04:30 |
BASAKSEHIR - GOZTEPE TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 October 2019 04:30 |
ANKARAGUCU - BESIKTAS TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Progreso - Danubio Uruguay: Primera Division
Saturday 19 October 2019 09:00 |
Atlanta United - New England Revolution Usa: MLS
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Atlanta United FC - New England Revolution USA: MLS
Saturday 19 October 2019 07:00 |
Seattle Sounders - Dallas Usa: MLS
Saturday 19 October 2019 09:30 |
Seattle Sounders - FC Dallas USA: MLS
Saturday 19 October 2019 09:30 |
ATLANTA - NEW ENGLAND USA: USA MLS
Saturday 19 October 2019 07:00 |
SEATTLE - FC DALLAS USA: USA MLS
Saturday 19 October 2019 09:30 |
Rio Grande - Portland 2 USA: USL Championship
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Phoenix Rising - Oklahoma City Energy USA: USL Championship
Saturday 19 October 2019 04:30 |
DINAMO SAMARCANDA - PAKHTAKOR TASHKENT UZBEKISTAN : UZBEKISTAN 1
Saturday 19 October 2019 01:30 |
Gurney D. - Wright P. World: Champions League
Saturday 19 October 2019 02:15 |
Cross R. - Price G. World: Champions League
Saturday 19 October 2019 03:05 |
Smith M. - Anderson G. World: Champions League
Saturday 19 October 2019 03:55 |
van Gerwen M. - Wade J. World: Champions League
Saturday 19 October 2019 04:45 |
Washington Capitals - New York Rangers Turchia: Süper Lega
Saturday 19 October 2019 01:00 |
WASHINGTON CAPITALS - NY RANGERS USA: NHL
Saturday 19 October 2019 01:00 |
FLORIDA PANTHERS - COLORADO AVALANCHE USA: NHL
Saturday 19 October 2019 01:00 |
PITTSBURGH PENGUINS - DALLAS STARS USA: NHL
Saturday 19 October 2019 01:00 |
CHICAGO BLACKHAWKS - COLUMBUS BLUE JACKET USA: NHL
Saturday 19 October 2019 02:30 |
Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets USA: NHL
Saturday 19 October 2019 02:30 |
EDMONTON OILERS - DETROIT RED WINGS USA: NHL
Saturday 19 October 2019 03:00 |
ANAHEIM DUCKS - CAROLINA HURRICANES USA: NHL
Saturday 19 October 2019 04:00 |
NEW JERSEY DEVILS - VANCOUVER CANUCKS USA: NHL
Saturday 19 October 2019 07:00 |
ST. LOUIS BLUES - MONTREAL CANADIENS USA: NHL
Saturday 19 October 2019 09:00 |
PORTO VITALIS - MOT. ZAPOROZHYE EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 04:30 |
MESHKOV BREST - TAURON KIELCE EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 05:00 |
MONTPELLIER - THW KIEL EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 05:15 |
VESZPREM - VARDAR SKOPJE EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 05:30 |
KRISTIANSTAD - CHEHOVSKIE MED. EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 06:00 |
BARCELLONA - PARIS SG EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE
Saturday 19 October 2019 08:00 |
ESBJERG - ROSTOV EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 02:30 |
FTC - PODRAVKA KOPRIVNICA EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 03:00 |
BIETIGHEIM - BREST EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 03:15 |
CSM BUCURESTI - SELGR. LUBLIN EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 05:00 |
ZRK BUDUCNOST - RAMNICU VALCEA EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 07:00 |
RK KRIM MERCATOR - GYORI EUROPA: EHF CHAMPIONS LEAGUE FEM.
Saturday 19 October 2019 07:30 |
KRASNODAR - H65 HOOR EUROPA: EHF CUP FEMMINILE
Saturday 19 October 2019 03:00 |
ASTRAKHANOCHKA - BUXTEHUDER EUROPA: EHF CUP FEMMINILE
Saturday 19 October 2019 04:00 |
GALYCHANKA LVIV - MAGURA CISNADIEI EUROPA: EHF CUP FEMMINILE
Saturday 19 October 2019 05:00 |
GOMEL - MIDTJYLLAND EUROPA: EHF CUP FEMMINILE
Saturday 19 October 2019 06:00 |
Montpellier - Kiel Europe: Champions League
Saturday 19 October 2019 05:15 |
Bietigheim W - Brest Bretagne W Europe: Champions League Women
Saturday 19 October 2019 03:15 |
CSM Bucuresti W - MKS Perla Lublin W Europe: Champions League Women
Saturday 19 October 2019 05:00 |
Krasnodar W (Rus) - H 65 Hoor W (Swe) Europe: EHF Cup Women
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Nexe (Cro) - Vojvodina (Srb) Europe: SEHA Liga
Saturday 19 October 2019 03:00 |
Scandicci W - S. Bernardo Cuneo W Italy: Serie A1 Women
Saturday 19 October 2019 08:30 |
Metar Chelyabinsk W - Yenisey W Russia: Superleague Women
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Besiktas W - Galatasaray W Turkey: Division 1 Women
Saturday 19 October 2019 06:00 |
FORD T - GILBERT D INGHILTERRA: ENGLISH OPEN
Saturday 19 October 2019 08:00 |
Gille S / Vliegen J - Ram R / Salisbury J Anversa: Atp / Wta
Saturday 19 October 2019 11:50 |
Sinner Jannik - Wawrinka Stan Anversa: Atp / Wta
Saturday 19 October 2019 02:00 |
Krawietz K / Mies A - Lorenzi P / Sinner J Anversa: Atp / Wta
Saturday 19 October 2019 03:30 |
GILLE/VLIEGEN - RAM R / SALISBURY J ATP WTA: ANVERSA
Saturday 19 October 2019 11:50 |
SINNER, JANNIK - WAWRINKA S. ATP WTA: ANVERSA
Saturday 19 October 2019 02:00 |
MURRAY A - HUMBERT U ATP WTA: ANVERSA
Saturday 19 October 2019 05:00 |
OSTAPENKO J - BLINKOVA A ATP WTA: LUSSEMBURGO
Saturday 19 October 2019 02:00 |
RYBAKINA E - GOERGES J ATP WTA: LUSSEMBURGO
Saturday 19 October 2019 04:00 |
GAUFF C / MCNALLY C - CHRISTIAN K / GUARACHI A ATP WTA: LUSSEMBURGO
Saturday 19 October 2019 05:15 |
BENCIC BE. - MLADENOVIC K ATP WTA: MOSCA
Saturday 19 October 2019 12:00 |
PAVLYUCHENKOVA A - MUCHOVA K ATP WTA: MOSCA
Saturday 19 October 2019 01:15 |
ROJER/TECAU - PAVIC M / SOARES B ATP WTA: STOCCOLMA
Saturday 19 October 2019 01:00 |
KRAJINOVIC F - CARRENO BUSTA P ATP WTA: STOCCOLMA
Saturday 19 October 2019 03:00 |
SUGITA Y - SHAPOVALOV D ATP WTA: STOCCOLMA
Saturday 19 October 2019 04:20 |
Gille S./Vliegen J. - Ram R./Salisbury J. Belgium: ATP Antwerp Doubles (hard)
Saturday 19 October 2019 10:00 |
Uchiyama Yasutaka - Klahn Bradley Challenger Cina: Challenger
Saturday 19 October 2019 09:20 |
Vesely Jiri - Cressy Maxime Challenger Germania: Challenger
Saturday 19 October 2019 02:50 |
DIEZ S - DAVIDOVICH FOKINA A CHALLENGER: CHALLENGER CINA
Saturday 19 October 2019 07:55 |
UCHIYAMA Y - KLAHN B. CHALLENGER: CHALLENGER CINA
Saturday 19 October 2019 09:20 |
HELIOVAARA H / MARCHENKO I - HALYS/LAMASINE CHALLENGER: CHALLENGER GERMANIA
Saturday 19 October 2019 01:30 |
VESELY J - CRESSY M CHALLENGER: CHALLENGER GERMANIA
Saturday 19 October 2019 02:50 |
LACKO L - LENZ J CHALLENGER: CHALLENGER GERMANIA
Saturday 19 October 2019 04:10 |
O CONNELL C - POSPISIL V CHALLENGER: CHALLENGER USA
Saturday 19 October 2019 09:00 |
ESCOBEDO E - DUCKWORTH J CHALLENGER: CHALLENGER USA
Saturday 19 October 2019 10:20 |
RAINA A / VAN DER HOEK R - JIANG X / TANG Q ITF: ITF CINA
Saturday 19 October 2019 08:50 |
BARA I M - BUYUKAKCAY C ITF: ITF UNGHERIA
Saturday 19 October 2019 11:00 |
DASCALU N - BEGU I ITF: ITF UNGHERIA
Saturday 19 October 2019 11:00 |
BARA I M / ZANEVSKA M - AMANMURADOVA A / BOGDAN E ITF: ITF UNGHERIA
Saturday 19 October 2019 01:00 |
Shapovalov Denis - Stebe Cedrik-marcel Stoccolma: Atp / Wta
Saturday 19 October 2019 11:00 |