Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

75   Bevic Moussiti Oko  Gaetan Courtet
65   Efthimios Koulouris  Vakoun Issouf Bayo
75   Tony Njike  Vincent Marchetti
85   Jimmy Dean Smith  Rhys Murphy
77   Matt Worthington  Gabriel Rogers
67   Will Wright  Andrew Eleftheriou
87   Tom Lowery  Luke Murphy
5   Demetri Mitchell  Luke Garbutt
76   Oliver Finney  Callum Ainley
90   Tyreece Simpson  Freddie Sears
84   Keanan Bennetts  Alan Judge
75   Ryan Cassidy  Seamus Conneely
74   Jon Nolan  Emyr Huws
90   Kenny McLean  Emiliano Buendia
77   Michael Smith  Freddie Ladapo
80   Mario Vrancic  Oliver Skipp
73   Richard Wood  Shaun MacDonald
80   Teemu Pukki  Marco Stiepermann
67   Florian Jozefzoon  Mickel Miller
86   Lee Gregory  Steven Fletcher
75   George Moncur  Luke Berry
74   Jordan Thompson  Nick Powell
67   Jordan Clark  Martin Cranie
61   Jacob Brown  Tyrese Campbell
67   Joseff Morrell  Elliot Lee
77   Jack Marriott  Josh Windass
68   Jonathan Leko  Jeremie Bela
77   Jack Marriott  Josh Windass
59   Riley McGree  Daniel Crowley
64   Max Fenger  Emmanuel Sabbi
72   Nicolas Madsen  Jens-Lys Cajuste
46   Marco Lund  Mikkel Hyllegaard
72   Lasse Vibe  Awer Mabil
90'   Marco Lund
86'   Pione Sisto 3 - 1
86'   Aron Elis Thrandarson
81'   Anders Dreyer 2 - 1
46   Ettore Gliozzi  Adrian Petre
84   David Turnbull  Stephen Welsh
84   Greg Taylor  Diego Laxalt
  1. Home
  2. Argentina - Federal A:: promotion: zone A

Results

17 March 2019
19:00FT CASD Camioneros 0 - 2 Villa Mitre  
19:00FT Sansinena BB 0 - 0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion  
19:00FT Sol de Mayo 1 - 3 CA Alvarado  
19:00FT Union de Sunchales 2 - 2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo  
11 March 2019
00:00FT Villa Mitre 1 - 1 Sol de Mayo  
10 March 2019
20:00FT Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 0 - 0 Sansinena BB  
20:00FT Gimnasia y Esgrima de Concepcion 3 - 2 CASD Camioneros  
23:00FT CA Alvarado 2 - 1 Union de Sunchales  
04 March 2019
00:00FT CA Alvarado 1 - 1 Villa Mitre  
03 March 2019
20:00FT CASD Camioneros 1 - 3 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo  
20:00FT Sol de Mayo 3 - 3 Gimnasia y Esgrima de Concepcion  
22:30FT Union de Sunchales 1 - 3 Sansinena BB  
25 February 2019
00:00FT Villa Mitre 3 - 1 Union de Sunchales  
24 February 2019
20:00FT Gimnasia y Esgrima de Concepcion 1 - 1 CA Alvarado  
20:00FT Sansinena BB 3 - 3 CASD Camioneros  
23 February 2019
00:00FT Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2 - 1 Sol de Mayo  
19 February 2019
00:00FT Villa Mitre 0 - 0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion  
18 February 2019
00:00FT CA Alvarado 0 - 0 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo  
17 February 2019
20:00FT Sol de Mayo 0 - 0 Sansinena BB  
22:00FT Union de Sunchales 2 - 1 CASD Camioneros