Partite
New York Mets - Atlanta Braves Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 01:10
Boston Red Sox - New York Yankees Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 01:30
Houston Astros - Arizona Diamondbacks Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 02:10
Los Angeles Angels - Texas Rangers Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 03:10
SK WYVERNS - KT WIZ SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
DOOSAN BEAR - LG TWINS SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
SAMSU LIONS - KIWOOM HEROES SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
LOTT GIANTS - NC DINOS SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
KIA TIGERS - HANWHA EAGL SUD COREA: SUD COREA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
ST. LOUIS CARDINALS - PITTSBURGH PIRATES USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:05
PHILADELPH. PHILLIES - TORONTO BLUE JAYS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:05
CINCINNATI REDS - CHICAGO WHITE SOX USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:10
NY METS - ATLANTA BRAVES USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:10
DETROIT TIGERS - CLEVELAND INDIANS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:10
BOSTON RED SOX - NY YANKEES USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:30
BALTIMORE ORIOLES - TAMPA BAY RAYS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 01:35
HOUSTON ASTROS - ARIZONA DBACKS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 02:10
MIAMI MARLINS - WASHINGTON NATIONALS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 02:10
COLORADO ROCKIES - LA DODGERS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 02:10
MILWAUKEE BREWERS - KANSAS CITY ROYALS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 02:10
CHICAGO CUBS - MINNESOTA TWINS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 02:15
LA ANGELS - TEXAS RANGERS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 03:10
OAKLAND ATHLETICS - SAN FRANCISCO GIANTS USA: MLB
Saturday 19 September 2020 03:40
SEATTLE MARINERS - SAN DIEGO PADRES USA: MLB
Saturday 19 September 2020 03:40
PIENO ZVAIGZDES - NEVEZIS LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 September 2020 04:00
LIETUVOS RYTAS - JUVENTUS UTENA LITUANIA: LITUANIA 1
Saturday 19 September 2020 04:20
BC NeptÅ«nas - BC DzÅ«kija Lituania: LKL
Saturday 19 September 2020 03:10
BESIKTAS - BAHCESEHIR KOLEJI MONDO: AMICHEVOLI CLUB (POSS. CAMBIO FORMAT)
Saturday 19 September 2020 02:00
H. GAZIANTEP - TOFAS BURSA MONDO: AMICHEVOLI CLUB (POSS. CAMBIO FORMAT)
Saturday 19 September 2020 05:00
JOVENTUT - UNICAJA SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
RIO NATURA MONBUS - FUENLABRADA SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
GRAN CANARIA - BILBAO SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 September 2020 08:45
SAN SEBASTIAN GIPUZKOA BC - REAL MADRID SPAGNA: SPAGNA 1
Saturday 19 September 2020 08:45
Joventut Badalona - Unicaja Spain: ACB
Saturday 19 September 2020 04:00
Obradoiro CAB - Fuenlabrada Spain: ACB
Saturday 19 September 2020 04:00
Gipuzkoa - Real Madrid Spain: ACB
Saturday 19 September 2020 06:45
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets Usa: NBA
Saturday 19 September 2020 03:00
LA LAKERS - DENVER NUGGETS USA: NBA
Saturday 19 September 2020 03:00
COOMERA COLTS - CARINA AUSTRALIA: AUS BRISBANE PREM LEAGUE FEMM.
Saturday 19 September 2020 07:00
BAYSWATER CITY - PERTH GLORY U21 AUSTRALIA: AUS NPL WESTERN AUSTRALIA
Saturday 19 September 2020 09:00
BALCATTA - INGLEWOOD UTD AUSTRALIA: AUS NPL WESTERN AUSTRALIA
Saturday 19 September 2020 09:00
PERTH SC - ROCKINGHAM CITY AUSTRALIA: AUS NPL WESTERN AUSTRALIA
Saturday 19 September 2020 09:00
DEVONPORT - RIVERSIDE OLYMPIC FC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 06:15
CROYDON KINGS - ADELAIDE CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
MODBURY JETS - CUMBERLAND UNITED AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 07:30
CAMPBELLTOWN - ADELAIDE COMETS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 07:30
GLENORCHY KNIGHTS - KINGBOROUGH LIONS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 08:30
LAUNCESTON CITY - SOUTH HOBART FC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 08:30
SORRENTO - COCKBURN CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 09:00
ARMADALE - FLOREAT ATHENA AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 09:00
GWELUP CROATIA - ECU JOONDALUP AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 09:00
ADELAIDE UTD. YOUTH - PARA HILLS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 09:30
LIONS FC - REDLANDS UN AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 10:00
OLYMPIA FC - HOBART ZEBRAS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 10:30
GOLD COAST KNIGHTS - GOLD COAST UNITED FC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 10:30
PENINSULA POWER - BRISBANE CITY AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 10:30
WESTERN SYDNEY WANDER - NORTH SHORE MARINERS AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 11:00
EASTERN SUBURBS - OLYMPIC FC AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 11:15
ADELAIDE OLYMPIC - ADEL. BLUE EAGLES AUSTRALIA: AUSTRALIA 2
Saturday 19 September 2020 11:30
LAKE MACQUARIE C. - BROADMEADOW MAGIC AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL NORTHERN NSW
Saturday 19 September 2020 05:45
WESTON WORKERS - LAMBTON JAFFAS AUSTRALIA: AUSTRALIA NPL NORTHERN NSW
Saturday 19 September 2020 09:30
BALCATTA SC - INGLEWOOD UNITED SC AUSTRALIA: AUSTRALIA U20
Saturday 19 September 2020 07:00
APIA LEICHHARDT TIGE - MT DRUITT TOWN RANGER AUSTRALIA: AUSTRALIA U20
Saturday 19 September 2020 09:00
MANLY UNITED FC - BLACKTOWN CITY FC AUSTRALIA: AUSTRALIA U20
Saturday 19 September 2020 09:00
Lake Macquarie - Broadmeadow Australia: NPL Northern NSW
Saturday 19 September 2020 03:45
Weston Workers - Lambton J. Australia: NPL Northern NSW
Saturday 19 September 2020 07:30
Queensland Lions - Redlands Australia: NPL Queensland
Saturday 19 September 2020 08:00
Peninsula - Brisbane City Australia: NPL Queensland
Saturday 19 September 2020 08:30
Gold Coast Knights - Gold Coast Australia: NPL Queensland
Saturday 19 September 2020 08:30
Campbelltown City - Adelaide Comets Australia: NPL South Australian
Saturday 19 September 2020 05:30
Modbury Jets - Cumberland Utd. Australia: NPL South Australian
Saturday 19 September 2020 05:30
Adelaide U21 - Para Australia: NPL South Australian
Saturday 19 September 2020 07:30
Adelaide Olympic - Blue Eagles Australia: NPL South Australian
Saturday 19 September 2020 09:30
Devonport - Riverside Olympic Australia: NPL Tasmania
Saturday 19 September 2020 04:15
Launceston - South Hobart Australia: NPL Tasmania
Saturday 19 September 2020 06:30
Gwelup Croatia SC - ECU Joondalup Australia: NPL Western Australia
Saturday 19 September 2020 07:00
Bayswater - Perth Glory U21 Australia: NPL Western Australia
Saturday 19 September 2020 07:00
STURM GRAZ - RAPID VIENNA AUSTRIA: AUSTRIA 1
Saturday 19 September 2020 05:00
SALISBURGO - ALTACH AUSTRIA: AUSTRIA 1
Saturday 19 September 2020 05:00
WSG WATTENS - LASK LINZ AUSTRIA: AUSTRIA 1
Saturday 19 September 2020 05:00
SV HORN - LIEFERING AUSTRIA: AUSTRIA 2
Saturday 19 September 2020 08:25
WSG Swarovski Tirol - LASK Linz Austria: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 05:00
Tirol - LASK Austria: Tipico Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:00
Vitebsk - Belshina Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 19 September 2020 11:00
Dynamo Brest - Energetik-BGU Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 19 September 2020 01:00
Gorodeja - Zhodino Belarus: Vysshaya Liga
Saturday 19 September 2020 03:00
OSTENDE - OH LEUVEN BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 September 2020 04:15
MOUSCRON P. - GENT BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 September 2020 06:30
WAASLAND BEVEREN - ANDERLECHT BELGIO: BELGIO 1
Saturday 19 September 2020 08:45
Vitebsk - FC Belshina Bobruisk Bielorussia: Premier League
Saturday 19 September 2020 01:00
Dinamo Brest - Energetik BGU Bielorussia: Premier League
Saturday 19 September 2020 03:00
Gorodeya - Torpedo Belaz Zhodino Bielorussia: Premier League
Saturday 19 September 2020 05:00
CHIN UNITED - RAKHINE UNITED BIRMANIA: BIRMANIA 1
Saturday 19 September 2020 11:30
Nautico - Chapecoense-SC Brazil: Serie B
Saturday 19 September 2020 12:30
LEVSKI SOFIA - FC CSKA 1948 BULGARIA: BULGARIA 1
Saturday 19 September 2020 08:00
FORGE - WANDERERS CANADA: CANADA 1
Saturday 19 September 2020 08:00
Wuhan Zall - Hebei China: FA Cup
Saturday 19 September 2020 10:00
Beijing Guoan - Qingdao Huanghai China: FA Cup
Saturday 19 September 2020 11:35
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan China: FA Cup
Saturday 19 September 2020 12:00
TIANJIN TEDA - SHIJIAZHUAN CINA: CINA COPPA
Saturday 19 September 2020 09:30
WUHAN ZALL - HEBEI CHINA CINA: CINA COPPA
Saturday 19 September 2020 12:00
BEIJING G. - QINGDAO HUA CINA: CINA COPPA
Saturday 19 September 2020 01:35
SHANG SIPG - CHONGQING CINA: CINA COPPA
Saturday 19 September 2020 02:00
Atl. Nacional - Deportes Tolima Colombia: Primera A
Saturday 19 September 2020 01:05
D. Zagreb - Slaven Belupo Croatia: 1. HNL
Saturday 19 September 2020 05:05
HNK Gorica - Istra 1961 Croazia: 1. HNL Lega
Saturday 19 September 2020 05:00
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo Croazia: 1. HNL Lega
Saturday 19 September 2020 07:05
GORICA - ISTRA 1961 CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 19 September 2020 05:00
DIN. ZAGABRIA - SLAVEN BELUPO CROAZIA: CROAZIA 1
Saturday 19 September 2020 07:05
Silkeborg IF - Esbjerg Danimarca: 1a Divisione
Saturday 19 September 2020 01:30
Viborg FF - Skive Danimarca: 1a Divisione
Saturday 19 September 2020 02:00
MIDTJYLLAND - LYNGBY DANIMARCA: DANIMARCA 1
Saturday 19 September 2020 03:30
KOLDING IF - KOGE DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 19 September 2020 01:00
SILKEBORG - ESBJERG DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 19 September 2020 01:30
VIBORG - SKIVE DANIMARCA: DANIMARCA 2
Saturday 19 September 2020 02:00
FC Midtjylland - Lyngby Danimarca: Superligaen
Saturday 19 September 2020 03:30
Viborg - Skive IK Denmark: 1st Division
Saturday 19 September 2020 12:00
LDU Portoviejo - Olmedo Ecuador: Liga Pro
Saturday 19 September 2020 12:00
Nottingham - Cardiff England: Championship
Saturday 19 September 2020 11:30
Swansea - Birmingham England: Championship
Saturday 19 September 2020 02:00
TALLINNA KALEV - JALGP. TAMMEKA ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 September 2020 12:00
TRANS NARVA - TULEVIK ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 September 2020 12:00
FC KURESSAARE - TALL LEGION ESTONIA: ESTONIA 1
Saturday 19 September 2020 03:00
Narva - Tulevik Estonia: Meistriliiga
Saturday 19 September 2020 10:00
Tallinna Kalev - Tammeka Estonia: Meistriliiga
Saturday 19 September 2020 10:00
TB TVOROYRI - KI KLAKSVIK FAR OER: ISOLE FAROE 1
Saturday 19 September 2020 04:00
NSI RUNAVIK - EB STREYMUR FAR OER: ISOLE FAROE 1
Saturday 19 September 2020 08:00
Clermont - Toulouse France: Ligue 2
Saturday 19 September 2020 01:00
Le Havre - Niort France: Ligue 2
Saturday 19 September 2020 05:00
Sochaux - Rodez France: Ligue 2
Saturday 19 September 2020 05:00
Caen - Chambly France: Ligue 2
Saturday 19 September 2020 05:00
CLERMONT - TOLOSA FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 03:00
CAEN - FC CHAMBLY FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
LE HAVRE - CHAMOIS FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
SOCHAUX - RODEZ AVEYRON FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
PAU FC - GUINGAMP FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
DUNKERQUE - VALENCIENNES FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
GRENOBLE - AC AJACCIO FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
CHATEAUROUX - AMIENS FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
PARIS FC - NANCY FRANCIA: FRANCIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
LENS - BORDEAUX FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 September 2020 05:00
RENNES - MONACO FRANCIA: LIGUE 1
Saturday 19 September 2020 09:00
GAGRA - DINAMO BATUMI GEORGIA: GEORGIA COPPA
Saturday 19 September 2020 01:30
FC SPAERI - DILA GORI GEORGIA: GEORGIA COPPA
Saturday 19 September 2020 05:00
Hannover 96 - Karlsruhe SC Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:00
SV Sandhausen - Darmstadt 98 Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:00
FC Würzburger Kickers - Erzgebirge Aue Germania: 2. Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:00
COLONIA - HOFFENHEIM GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 19 September 2020 03:30
Werder Brema - Hertha BSC Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:30
Union Berlino - FC Augsburg Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:30
WERDER BREMEN - HERTHA GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 19 September 2020 03:30
Eintracht Francoforte - Arminia Bielefeld Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:30
STOCCARDA - FRIBURGO GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 19 September 2020 03:30
EINTRACHT FRANKFURT - BIELEFELD GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 19 September 2020 03:30
Union Berlino - Augsburg Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:30
1. FC Köln - TSG Hoffenheim Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 03:30
Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach Germania: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 06:30
DORTMUND - MONCHENGLADBACH GERMANIA: BUNDESLIGA
Saturday 19 September 2020 06:30
HANNOVER - KARLSRUHER GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 19 September 2020 01:00
K. WURZBURG - AUE GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 19 September 2020 01:00
SANDHAUSEN - DARMSTADT GERMANIA: GERMANIA 2
Saturday 19 September 2020 01:00
Werder Bremen - Hertha Berlin Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:30
Union Berlin - Augsburg Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:30
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:30
FC Koln - Hoffenheim Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:30
Stuttgart - Freiburg Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 01:30
Dortmund - B. Monchengladbach Germany: Bundesliga
Saturday 19 September 2020 04:30
CONS. SAPPORO - GAMBA OSAKA GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 07:00
SAGAN TOSU - YOKOHAMA FM GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 09:00
NAGOYA GR. - VISSEL KOBE GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 10:00
CEREZO OSAKA - KASHIMA GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 11:00
SHONAN BELLMARE - SHIMIZU GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 11:30
KASHIWA REYSOL - HIROSHIMA GIAPPONE: GIAPPONE 1
Saturday 19 September 2020 12:00
PANETOLIKOS - AEK ATENE GRECIA: GRECIA 1
Saturday 19 September 2020 07:30
NOTTINGHAM FOREST - CARDIFF INGHILTERRA: CHAMPIONSHIP
Saturday 19 September 2020 01:30
BRISTOL ROVERS - IPSWICH INGHILTERRA: INGHILTERRA 3
Saturday 19 September 2020 04:00
EXETER - PORT VALE INGHILTERRA: INGHILTERRA 4
Saturday 19 September 2020 04:00
Nottingham Forest - Cardiff City Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 01:30
Swansea City - Birmingham Inghilterra: The Championship
Saturday 19 September 2020 04:00
Shelbourne - Finn Harps Ireland: Premier Division
Saturday 19 September 2020 06:30
SHELBOURNE DUBLIN - FINN HARPS IRLANDA: IRLANDA 1
Saturday 19 September 2020 08:30
FJOLNIR REY - KA AKUREYRI ISLANDA: ISLANDA 1
Saturday 19 September 2020 04:00
Fiorentina - Torino Italy: Serie A
Saturday 19 September 2020 04:00
Verona - AS Roma Italy: Serie A
Saturday 19 September 2020 06:45
Sapporo - G-Osaka Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 05:00
Sagan Tosu - Yokohama M. Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 07:00
Nagoya - Kobe Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 08:00
C-Osaka - Kashima Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 09:00
Shonan - Shimizu Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 09:30
Kashiwa - Hiroshima Japan: J1 League
Saturday 19 September 2020 10:00
Kofu - Kyoto Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 05:00
Albirex Niigata - Tokushima Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 05:00
Yamaga - V-Varen Nagasaki Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 06:00
Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 09:00
Renofa Yamaguchi - Verdy Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 10:00
Ryukyu - Mito Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 10:00
Iwata - Tochigi Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 10:00
Kanazawa - Avispa Fukuoka Japan: J2 League
Saturday 19 September 2020 10:00
Club Necaxa - Puebla FC Messico: Liga MX
Saturday 19 September 2020 02:30
NECAXA - PUEBLA MESSICO: MESSICO 1
Saturday 19 September 2020 02:30
ATLANTE - VENADOS MESSICO: MESSICO 2
Saturday 19 September 2020 07:00
Mazatlan FC - Cruz Azul Mexico: Liga MX
Saturday 19 September 2020 02:30
DACIA 2 BUIUCANI - ZIMBRU CHISINAU MOLDAVIA: MOLDAVIA 1
Saturday 19 September 2020 03:00
PETROCUB - MILSAMI MOLDAVIA: MOLDAVIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
FC ULAANBAATAR - ULAANBAATAR CITY MONGOLIA: MONGOLIA 1
Saturday 19 September 2020 07:00
SP FALCONS FC - ERCHIM MONGOLIA: MONGOLIA 1
Saturday 19 September 2020 10:00
DEREN - KHANGARID MONGOLIA: MONGOLIA 1
Saturday 19 September 2020 01:00
Oss - Cambuur Netherlands: Eerste Divisie
Saturday 19 September 2020 02:30
PSV - FC Emmen Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 September 2020 06:00
Sittard - Heerenveen Netherlands: Eredivisie
Saturday 19 September 2020 07:00
VALERENGA - MOLDE NORVEGIA: NORVEGIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
SARPSBORG 08 - MJONDALEN NORVEGIA: NORVEGIA 1
Saturday 19 September 2020 08:30
TOP Oss - Cambuur Leeuwarden Olanda: Eerste Divisie
Saturday 19 September 2020 04:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle Olanda: Eredivisie
Saturday 19 September 2020 04:30
PSV Eindhoven - FC Emmen Olanda: Eredivisie
Saturday 19 September 2020 08:00
Fortuna Sittard - SC Heerenveen Olanda: Eredivisie
Saturday 19 September 2020 09:00
AZ ALKMAAR - ZWOLLE OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 September 2020 04:30
VITESSE - SPARTA ROTTERDAM OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 September 2020 06:45
PSV EINDHOVEN - EMMEN OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 September 2020 08:00
FORTUNA SITTARD - HEERENVEEN OLANDA: OLANDA 1
Saturday 19 September 2020 09:00
FC OSS - CAMBUUR OLANDA: OLANDA 2
Saturday 19 September 2020 04:30
Legia - Gornik Z. Poland: Ekstraklasa
Saturday 19 September 2020 06:00
Lechia GdaÅ„sk - Stal Mielec Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 September 2020 03:00
PogoÅ„ Szczecin - ÅšlÄ…sk WrocÅ‚aw Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 September 2020 05:30
Legia Warszawa - Górnik Zabrze Polonia: Ekstraklasa
Saturday 19 September 2020 08:00
LECHIA GDANSK - STAL MIELEC POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 September 2020 03:00
POGON SZCZECIN - SLASK WROCLAW POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 September 2020 05:30
LEGIA VARSAVIA - GORNIK ZABRZE POLONIA: POLONIA 1
Saturday 19 September 2020 08:00
CD NACIONAL - BOAVISTA PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 19 September 2020 05:00
SPORTING CP - GIL VICENTE PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 19 September 2020 07:30
PORTO - BRAGA PORTOGALLO: PORTOGALLO 1
Saturday 19 September 2020 10:00
BANIK OSTRAVA - PARDUBICE REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 September 2020 04:30
OPAVA - BUDEJOVICE REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 September 2020 04:30
SLOVACKO - PRIBRAM REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 September 2020 04:30
BOHEMIANS - VIKTORIA PLZEN REP. CECA: REPUBBLICA CECA 1
Saturday 19 September 2020 07:00
Opava - ÄŒeské BudÄ›jovice Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 September 2020 04:30
Baník Ostrava - FK Pardubice Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 September 2020 04:30
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň Repubblica Ceca: Lega 1 Repubblica Ceca
Saturday 19 September 2020 07:00
ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - Viitorul ConstanÈ›a Romania: Lega I
Saturday 19 September 2020 06:00
Universitatea Craiova - SC FC Voluntari SA Romania: Lega I
Saturday 19 September 2020 08:45
SEPSI SFANTU G. - V CONSTANTA ROMANIA: ROMANIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
U CRAIOVA - VOLUNTARI ROMANIA: ROMANIA 1
Saturday 19 September 2020 08:45
SKA Khabarovsk - Baltika Russia: FNL
Saturday 19 September 2020 05:00
Tomsk - Volgar-Astrakhan Russia: FNL
Saturday 19 September 2020 10:00
URAL EKATERINBURG - ZENIT ST PIETROBURGO RUSSIA: RUSSIA 1
Saturday 19 September 2020 03:30
ROSTOV - ROTOR VOLGOGRAD RUSSIA: RUSSIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
SKA EN. KHABAROVSK - BALTIKA RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 07:00
TOM TOMSK - VOLGAR ASTRAKHAN RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 12:00
SPARTAK MOSCA B - FK VELES MOSCOW RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 02:00
CHERTANOVO - FAKEL VORONEZH RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 02:00
ORENBURG - FK AKRON TOLYATTI RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 03:00
NIZHNY NOVGOROD - YAROSLAV RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 03:00
DINAMO BRYANSK - TEKSTILSHCHIK IVAN RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 04:00
IRTYSH OMSK - SAMARA KRYLIYA RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 04:30
NEFTEKHIMIK - FC ALANIA VLADIKAVKAZ RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 05:00
CHAYKA PESCHANOKOP - KRASNODAR 2 RUSSIA: RUSSIA 2
Saturday 19 September 2020 05:00
ASK BRAVO - LUKA KOPER SLOVENIA: SLOVENIA 1
Saturday 19 September 2020 03:45
MARIBOR - NK CELJE SLOVENIA: SLOVENIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
VILLARREAL - EIBAR SPAGNA: LIGA
Saturday 19 September 2020 04:00
GETAFE - OSASUNA SPAGNA: LIGA
Saturday 19 September 2020 06:30
CELTA - VALENCIA SPAGNA: LIGA
Saturday 19 September 2020 09:00
MIRANDES - REAL OVIEDO SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 September 2020 04:00
CD CASTELLON - MALAGA SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 September 2020 06:15
ALCORCON - TENERIFE SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 September 2020 06:15
VALLECANO - SABADELL SPAGNA: SPAGNA 2
Saturday 19 September 2020 09:00
Celta Vigo - Valencia Spain: LaLiga
Saturday 19 September 2020 07:00
Trelleborgs FF - Örgryte IS Svezia: Superettan
Saturday 19 September 2020 05:30
Jönköpings Södra IF - Östers IF Svezia: Superettan
Saturday 19 September 2020 05:30
JONKOPING - OSTERS SVEZIA: SVEZIA 2
Saturday 19 September 2020 05:30
TRELLEBORGS - ORGRYTE SVEZIA: SVEZIA 2
Saturday 19 September 2020 05:30
ESKILSMINNE - LUNDS BK SVEZIA: SVEZIA 3
Saturday 19 September 2020 01:00
LINDOME - FK KARLSKRONA SVEZIA: SVEZIA 3
Saturday 19 September 2020 01:00
YOUNG BOYS - ZURIGO SVIZZERA: SVIZZERA 1
Saturday 19 September 2020 07:00
LUGANO - LUCERNA SVIZZERA: SVIZZERA 1
Saturday 19 September 2020 07:00
SCHAFFHAUS. - CHIASSO SVIZZERA: SVIZZERA 2
Saturday 19 September 2020 05:00
KRIENS - XAMAX SVIZZERA: SVIZZERA 2
Saturday 19 September 2020 05:30
AARAU - WIL SVIZZERA: SVIZZERA 2
Saturday 19 September 2020 06:30
Jonkopings - Osters Sweden: Superettan
Saturday 19 September 2020 03:30
Lugano - Luzern Switzerland: Super League
Saturday 19 September 2020 05:00
Young Boys - Zurich Switzerland: Super League
Saturday 19 September 2020 05:00
GENCLERBIRLIGI - TOR KONYASP TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 September 2020 12:30
DENIZLISPOR - TRABZONSPOR TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 September 2020 03:00
ALANYASPOR - KAYSERISPOR TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
BESIKTAS - ANTALYASPOR TURCHIA: TURCHIA 1
Saturday 19 September 2020 06:00
Genclerbirligi - Konyaspor Turkey: Super Lig
Saturday 19 September 2020 10:30
PLAZA COLONIA - PENAROL URUGUAY: URUGUAY 1
Saturday 19 September 2020 08:00
CERRO LARGO FC - FENIX URUGUAY: URUGUAY 1
Saturday 19 September 2020 10:30
Seattle Sounders - Los Angeles FC USA: MLS
Saturday 19 September 2020 04:00
New England Revolution - New York City USA: MLS
Saturday 19 September 2020 08:30
Sporting Kansas City - FC Dallas USA: MLS
Saturday 19 September 2020 09:30
New England Revolution - New York City FC USA: MLS
Saturday 19 September 2020 10:30
ORANGE COUN. BLUES - LAS VEGAS LIGHTS USA: USA 2
Saturday 19 September 2020 04:00
NEW MEXICO UNITED - COLORADO SPRINGS S. USA: USA 2
Saturday 19 September 2020 11:30
SEATTLE - LOS ANGELES FC USA: USA MLS
Saturday 19 September 2020 04:00
KANSAS CITY - FC DALLAS USA: USA MLS
Saturday 19 September 2020 09:30
NEW ENGLAND - NY CITY USA: USA MLS
Saturday 19 September 2020 10:30
CSKA MOSCOW - MAGNITOGORS RUSSIA: RUSSIA KHL
Saturday 19 September 2020 04:00
DIN MINSK - L. YAROSLAVL RUSSIA: RUSSIA KHL
Saturday 19 September 2020 04:10
VARBERG - MALMO SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 19 September 2020 03:00
ESKILSTUNA GUIF - SKOVDE SVEZIA: SVEZIA 1
Saturday 19 September 2020 05:10
TABERNER C - MUNAR CLAR J CHALLENGER: CHALLENGER ROMANIA
Saturday 19 September 2020 11:00
ANDUJAR ALBA P - BOURGUE M CHALLENGER: CHALLENGER ROMANIA
Saturday 19 September 2020 11:00
HUEY T / LAMMONS N - MATOS/MAGALHAES HUEB CHALLENGER: CHALLENGER ROMANIA
Saturday 19 September 2020 03:00
ILYUKHIN, EVGENIY - VORONOV, DMITRY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:00
YUSIPOV, TIMOFEY - KLAVDENKOV, ALEXANDER RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:15
NEMASHKALO, VLADIMIR - ILIN, ANATOLIY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:15
PETROV, ALEKSANDR - ZHURBA, NIKOLAI RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:30
SUNTSOV, ARTEM - BYCHKOV, STANISLAV RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:45
YANSHAEV, ALEXEY - MARSHALOV, VLADIMIR RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 12:45
PETROCHENKO, DMITRY - VORONOV, DMITRY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:00
KIRILENKO, ANDREY - KLAVDENKOV, ALEXANDER RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:15
TARASENKOV, NIKOLAY - ILIN, ANATOLIY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:15
ZHURBA, NIKOLAI - ILYUKHIN, EVGENIY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:30
MARSHALOV, VLADIMIR - YUSIPOV, TIMOFEY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:45
BYCHKOV, STANISLAV - NEMASHKALO, VLADIMIR RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 01:45
VORONOV, DMITRY - PETROV, ALEKSANDR RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:00
KLAVDENKOV, ALEXANDER - YANSHAEV, ALEXEY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:15
ILIN, ANATOLIY - SUNTSOV, ARTEM RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:15
ZHURBA, NIKOLAI - PETROCHENKO, DMITRY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:30
BYCHKOV, STANISLAV - TARASENKOV, NIKOLAY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:45
MARSHALOV, VLADIMIR - KIRILENKO, ANDREY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 02:45
PETROV, ALEKSANDR - ILYUKHIN, EVGENIY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 03:00
YANSHAEV, ALEXEY - YUSIPOV, TIMOFEY RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 03:15
SUNTSOV, ARTEM - NEMASHKALO, VLADIMIR RUSSIA: RUSSIA LIGA PRO MOSCA
Saturday 19 September 2020 03:15
LEGION - TORNADO RUSSIA: RUSSIA PRO LEAGUE
Saturday 19 September 2020 08:10
MOLOT - LIONS RUSSIA: RUSSIA PRO LEAGUE
Saturday 19 September 2020 09:40
VITYAZ - EMPIRE RUSSIA: RUSSIA PRO LEAGUE
Saturday 19 September 2020 10:10
BERKUT - PLAMYA PRO RUSSIA: RUSSIA PRO LEAGUE
Saturday 19 September 2020 12:40