Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

70   Yimmi Chara  Edwin Cardona
61   Luis Muriel  Duvan Zapata
61   Gustavo Cuellar  Sebastian Perez
65'   Yerry Mina 1 - 2
37'   Jose Serrano 0 - 1
53'   Miguel Borja 1 - 1
51'   Pedro Gallese
43'   Andre Carrillo
30'   Miguel Borja
17'   Sergio Pena 0 - 1
46   Jarlin Quintero  Ronal Huaccha
36'   Alberto Contrera
35'   Carlos Montiel
34'   Mateus Vital 3 - 0
29'   Jo 2 - 0
22'   Ramiro 1 - 0
83   Javi Hernandez  Alejandro Frances
75   Marc Cardona  Brian Olivan
81   Gaizka Larrazabal  Luca Zanimacchia
69   Aleix Febas  Salva Sevilla
73   Ivan Azon  Gabriel Fernandez
61   Junior Lago  Antonio Sanchez
73   Sergio Bermejo  Francho Serrano
61   Fran Gamez  Juan Sastre
72   Juan Narvaez  Carlos Nieto
60   Inigo Ruiz de Galarreta  Idrissu Baba
46   Mihai Balasa  Marius Marcel Constantin
4   Alexandru Paun  Adrian Mihai Gidea
39   Juan Camara  Stefan Baiaram
90   Bulent Cevahir  Stephen Mallan
86   Abdurrahman Canli  Rayane Aabid
81   Umut Bulut  Adem Buyuk
78   Mohammed Kamara  Babajide David
74   Kubilay Kanatsizkus  Benjamin Tetteh
72   Adama Traore  Ruben Ribeiro
74   Ahmed Ildiz  Moryke Fofana
46   Issam Chebake  Mustafa Eskihellac
90   Fidelis Irhene  Ruben Ismael Valente Ramos
89   Stevy Okitokandjo  Rodrigo Martins
81   Ricardo Guima  Bruno Teles
  1. Home
  2. Argentina - Primera Nacional: Group B

Results

26 June 2021
18:30 Almagro All Boys  
18:30 Atletico Rafaela Independiente Rivadavia  
18:30 Brown de Adrogue Instituto  
18:30 CA Defensores de Belgrano Deportivo Moron  
18:30 Guillermo Brown Barracas Central  
18:30 San Martin San Juan Gimnasia Jujuy  
18:30 San Telmo Ferro Carril Oeste  
18:30 Santamarina Atletico Guemes  
18:30 Villa Dalmine Tristan Suarez  
24 June 2021
17:00 Gimnasia Jujuy Brown de Adrogue  
23 June 2021
17:00 All Boys Independiente Rivadavia  
18:00 Deportivo Moron San Telmo  
18:00 Instituto Guillermo Brown  
18:30 Atletico Guemes CA Defensores de Belgrano  
18:30 Ferro Carril Oeste Villa Dalmine  
22 June 2021
18:00 Tristan Suarez San Martin San Juan  
18:30 Almagro Santamarina  
18:30 Barracas Central Atletico Rafaela  
19 June 2021
18:30 All Boys Independiente Rivadavia  
18:30 Almagro Santamarina