Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

46   Jarlin Quintero  Ronal Huaccha
36'   Alberto Contrera
35'   Carlos Montiel
34'   Mateus Vital 3 - 0
29'   Jo 2 - 0
22'   Ramiro 1 - 0
83   Javi Hernandez  Alejandro Frances
75   Marc Cardona  Brian Olivan
81   Gaizka Larrazabal  Luca Zanimacchia
69   Aleix Febas  Salva Sevilla
73   Ivan Azon  Gabriel Fernandez
61   Junior Lago  Antonio Sanchez
73   Sergio Bermejo  Francho Serrano
61   Fran Gamez  Juan Sastre
72   Juan Narvaez  Carlos Nieto
60   Inigo Ruiz de Galarreta  Idrissu Baba
46   Mihai Balasa  Marius Marcel Constantin
4   Alexandru Paun  Adrian Mihai Gidea
39   Juan Camara  Stefan Baiaram
90   Bulent Cevahir  Stephen Mallan
86   Abdurrahman Canli  Rayane Aabid
81   Umut Bulut  Adem Buyuk
78   Mohammed Kamara  Babajide David
74   Kubilay Kanatsizkus  Benjamin Tetteh
72   Adama Traore  Ruben Ribeiro
74   Ahmed Ildiz  Moryke Fofana
46   Issam Chebake  Mustafa Eskihellac
90   Fidelis Irhene  Ruben Ismael Valente Ramos
89   Stevy Okitokandjo  Rodrigo Martins
81   Ricardo Guima  Bruno Teles
81   Kaka  Andrezinho
80   Fabio Vianna  Mihlali Mayambela
81   Bruno Silva  Ferreira Guilherme
46   Leandro Sanca  Fabinho
70   Carlos Daniel  Joao Graca
86   Denilson Ramirez  Frank Aivar
58   Joel Sanchez  Freddy Oncoy
79   Kevin Lugo  Rinaldo Cruzado
58   Alexis Arias  Jonathan Bustos
72   Joao Garcia  Wadid Arismendi
  1. Home
  2. Australia - NPL Youth Victoria

Results

15 May 2021
02:30 Eastern Lions SC U20 Dandenong City U20  
05:00 Port Melbourne Sharks SC U20 Green Gully SC U20  
07:00 Dandenong Thunder SC U20 Altona Magic U20  
09:45 Hume City FC U20 Heidelberg United U20  
14 May 2021
08:15 Bentleigh Greens U20 Melbourne Knights FC U20  
08:15 Bentleigh Greens U21 Melbourne Knights FC U21  
09 May 2021
03:00 Heidelberg United U21 St Albans Saints U21  
03:00 Melbourne Knights FC U21 South Melbourne FC U21  
08 May 2021
02:15 Avondale FC U21 Hume City FC U21  
05:00 Green Gully SC U21 Eastern Lions SC U21  
06:30 Altona Magic U21 Port Melbourne Sharks SC U21  
07 May 2021
08:30 Dandenong City U21 Bentleigh Greens U21  
10:15 Oakleigh Cannons FC U21 Dandenong Thunder SC U21  
10 April 2021
05:00 Green Gully SC U21 South Melbourne FC U21  
06:30 Altona Magic U20 Dandenong City U20  
06:30 Hume City FC U20 Port Melbourne Sharks SC U20  
07:00 Dandenong Thunder SC U20 St Albans Saints U20  
09 April 2021
08:15 Oakleigh Cannons FC U21 Melbourne Knights FC U21  
08:15 Oakleigh Cannons FC U20 Melbourne Knights FC U20  
03 April 2021
01:30 South Melbourne FC U20 Dandenong Thunder SC U20