Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

6'   Oh-Kyu Kim
4'   Jae-Won Shin 0 - 1
35'   Hyung-Min Shin
35'   Ariajasuru Hasegawa 2 - 0
36'   Takumu Kawamura 1 - 0
26'   Ruslan Rzaev 0 - 1
29   Modou Barrow  Ji-Hoon Lee
29   Gyo-Won Han  Sung-Yoon Lee
23'   Motoki Hasegawa 2 - 0
24'   Toshiki Mori 1 - 1
23'   Luan 1 - 1
26'   Shohei Takahashi 1 - 0
14'   Kleber Pinheiro 1 - 0
14'   Keita Saito 1 - 1
18'   Riku Yamada 1 - 0
54'   Takumi Miyayoshi 0 - 2
4'   Riku Matsuda 1 - 0
8'   Ken Yamura 0 - 1
5'   Riku Handa 1 - 0
11'   Yuki Otsu 1 - 1
6'   Seiya Nakano 0 - 1
4'   Calum Kavanagh 1 - 0
28'   Hiroto Goya 1 - 0
30'   Atsushi Kawata 0 - 1
8'   Peter Utaka 0 - 1
75   Josh Cullen  Adrien Trebel
66   Francis Amuzu  Majeed Ashimeru
73   Jarne Steuckers  Facundo Colidio
80'   Yari Verschaeren 0 - 1
33'   Christopher Durkin
6'   Bogdan Mykhaylychenko
17'   Leandro Martinez 2 - 0
8'   Nixon Molina 1 - 0
49'   Tomas Mikinic 1 - 1
27'   Damian Hilbrycht 1 - 0
68   Jonathan Leko  Jeremie Bela
77   Jack Marriott  Josh Windass
59   Riley McGree  Daniel Crowley
64   Max Fenger  Emmanuel Sabbi
72   Nicolas Madsen  Jens-Lys Cajuste
  1. Home
  2. Belarus - Cup

Results

21 April 2021
15:45 Shakhtyor Soligorsk Isloch  
17:45 BATE Borisov Torpedo Zhodino  
07 April 2021
12:00FT Neman Grodno 2 - 1 Shakhtyor Soligorsk  
14:00FT FK Vitebsk 2 - 3 BATE Borisov  
06 April 2021
14:00FT Arsenal Dzerzhinsk 0 - 0 Torpedo Zhodino  
14:00 FK Vitebsk BATE Borisov  
16:00FT Isloch 0 - 0 FC Minsk  
07 March 2021
11:30FT BATE Borisov 2 - 1 FK Vitebsk  
13:30FT Shakhtyor Soligorsk 3 - 0 Neman Grodno  
06 March 2021
11:30FT FC Minsk 1 - 1 Isloch  
13:30FT Torpedo Zhodino 3 - 0 Arsenal Dzerzhinsk  
05 December 2020
15:45FT BATE Borisov 4 - 2 Dinamo Brest  
04 October 2020
Live Energetik-BGU - FK Vitebsk90+8' Energetik-BGU 0 - 1 FK Vitebsk  
13:00FT Slavia Mozyr 0 - 2 Neman Grodno  
03 October 2020
11:00FT FC NFK Minsk 0 - 4 Isloch  
13:00 Energetik-BGU FK Vitebsk  
13:00 FK Slutsk Shakhtyor Soligorsk  
13:00FT Rukh Brest 0 - 3 FC Minsk  
13:00 Sputnik Rechitsa Torpedo Zhodino  
15:00FT FK Gorodeya 0 - 3 Arsenal Dzerzhinsk