Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

70'   Xavier Chavalerin
81   Vincent Sierro  Michel Aebischer
81   Fabian Rieder  Sandro Lauper
81   Theoson Jordan Siebatcheu  Christian Fassnacht
75   Felix Mambimbi  Meschack Elia
89   Carmine Chiappetta  Aldo Kalulu
75   Nicolas Ngamaleu  Miralem Sulejmani
58   Edon Zhegrova  Darian Males
70'   Pedro Mendes
65   Hatem Ben Arfa  Ui-Jo Hwang
65   Nicolas de Preville  Samuel Kalu
67'   Oscar Mingueza
77'   Lorenzo Tonelli 1 - 1
74'   Marash Kumbulla
71'   Franck Ribery
75   Rodrigo Palacio  Mattias Svanberg
75   Gary Medel  Valentin Antov
79   Alessandro Deiola  Razvan Marin
66'   Felipe Marques 1 - 1
74   Adolfo Gaich  Gianluca Lapadula
72'   Stefano Sturaro
62'   Pablo 0 - 2
80   Luca Marrone  Eduardo
59   Mohammed Kudus  Davy Klaassen
46   Sean Klaiber  Daley Blind
63'   Dusan Tadic 0 - 2
75   Alexis Saelemaekers  Samuel Castillejo
71   Jens Stryger Larsen  Marvin Zeegelaar
71   Walace  Tolgay Arslan
68'   Rodrigo Becao 0 - 1
78   Ike Ugbo  Anthony Musaba
62   Dino Hotic  Franck Kanoute
74   Yari Verschaeren  Lukas Nmecha
62   Giulian Biancone  Alexander Corryn
61   Dauda Mohammed  Paul Mukairu
62   Olivier Deman  Charles Vanhoutte
61   Jacob Bruun Larsen  Abdoulay Diaby
46   Jack Clarke  Danny Batth
38   Bruno Rodrigues  Wenderson Galeno
43'   Ricardo Esgaio
  1. Home
  2. Bosnia and Herzegovina - 1st League: FBiH

Results

14 November 2020
12:00 Posusje Buducnost  
12:30 Capljina Travnik  
12:30 Gorazde FK Zvijezda  
12:30 Igman Konjic Tosk Tesanj  
12:30 NK Vis Simm-Bau NK Bratstvo  
12:30 Orasje Jedinstvo Bihac  
12:30 Radnik Hadzici Slaven Zivinice  
12:30 Rudar Kakanj GOSK Gabela  
08 November 2020
12:30 GOSK Gabela Orasje  
12:30 Tosk Tesanj Radnik Hadzici  
07 November 2020
12:30 Buducnost Igman Konjic  
12:30 FK Zvijezda NK Vis Simm-Bau  
12:30 Jedinstvo Bihac Gorazde  
12:30 NK Bratstvo Posusje  
12:30 Slaven Zivinice Capljina  
12:30 Travnik Rudar Kakanj  
31 October 2020
12:30 Capljina Tosk Tesanj  
12:30 Gorazde Orasje  
12:30 Igman Konjic NK Bratstvo  
12:30 NK Vis Simm-Bau Jedinstvo Bihac