Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

65'   Andres Vilches
66   Stije Resink  Faris Hammouti
66   Oussama Bouyaghlafen  Mees Kaandorp
72'   Oussama Bouyaghlafen 1 - 5
70   Lamin Jallow  Riccardo Meggiorini
25'   Moussa Marega 1 - 1
70   Aleksandr Golovin  Sofiane Diop
69'   Andy Delort 2 - 3
83   Wesley Hoedt  Stefan Daniel Radu
83   Vedat Muriqi  Ciro Immobile
55'   Fernando Cordero
45'   Diego Goncalves 3 - 0
62   Richonell Margaret  Jelle Duin
60'   Jelle Goselink 4 - 0
66   Raffaele Maiello  Daniel Boloca
17'   Alex Grimaldo 0 - 1
64'   Elye Wahi 1 - 3
61'   Wissam Ben Yedder 0 - 3
59'   Ruben Aguilar
71'   Pedro Rodriguez
50'   Thomas Rodriguez 0 - 2
57'   Joeri Schroyen
55   Vincenzo Millico  Piotr Parzyszek
54'   Francesco Zampano
54   Teji Savanier  Damien Le Tallec
54   Elye Wahi  Mihailo Ristic
71   Bruno Peres  Leonardo Spinazzola
71   Borja Mayoral  Gianluca Mancini
69   Patric  Luiz Felipe
66   Jean-Daniel Akpa-Akpro  Felipe Caicedo
66   Gonzalo Escalante  Lucas Leiva
67'   Luis Alberto 3 - 0
63'   Lucas Leiva
46   Fedde de Jong  Millen Baars
46   Dhoraso Moreo Klas  Romano Postema
46   Jorn van Hedel  Steven van der Heijden
46   Matteo Waem  Kai Heerings
51'   Daniel Cappelletti
60   Bryan Cristante  Gonzalo Villar
62'   Luiz Felipe
  1. Home
  2. Brazil - Serie C: Grp B

Results

05 December 2020
22:00 Criciuma Brusque  
22:00 Sao Bento Ituano FC  
22:00 Tombense FC Boa Esporte Clube  
22:00 Volta Redonda Londrina EC  
22:00 Ypiranga RS EC Sao Jose  
28 November 2020
18:00 Brusque Volta Redonda  
18:00 EC Sao Jose Criciuma  
19:00 Boa Esporte Clube Sao Bento  
19:00 Ituano FC Ypiranga RS  
19:00 Londrina EC Tombense FC  
22 November 2020
18:00 EC Sao Jose Londrina EC  
18:00 Volta Redonda Sao Bento  
21 November 2020
19:00 Ituano FC Boa Esporte Clube  
20:00 Tombense FC Brusque  
19 November 2020
23:00 Criciuma Ypiranga RS  
16 November 2020
19:00 Boa Esporte Clube EC Sao Jose  
14 November 2020
19:00 Ypiranga RS Volta Redonda  
19:00 Sao Bento Tombense FC  
21:00 Criciuma Ituano FC  
22:00 Londrina EC Brusque