Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

42'   Pedro Lucas 1 - 1
64   Bryan de Jesus  Bryan Rodriguez
64   Danner Garcia  Gabriel Corozo
58   Jeremy Batioja  Gustavo Nnachi
58   Jeremy Mina  Jordan Ponguillo
57'   Jordan Rezabala 0 - 2
38'   Juan Guasone
35'   Rolando Garcia
31'   Lautaro Torres
88   Angel Robles  Omar Andres Fernandez
78   Guillermo Martinez  Santiago Ormeno
78   Amaury Escoto  Cristian Tabo
83'   Ramiro Gonzalez
82'   Daniel Alvarez 1 - 3
87   Kekuta Manneh  Cecilio Dominguez
81   Francisco Ginella  Danny Musovski
90'   Jose Cifuentes 2 - 0
32'   Vitinho 1 - 0
18'   Williams Pedrozo 0 - 2
51   Dennis Quintero  Mauricio Yedro
51   Ely Esterilla  Marlon Gruezo
23'   Shaan Hundal 0 - 1
66'   Mohamed Mourad Naji
74   Federico Acevedo  Ricardo Chavez
75   Jose Cifuentes  Mark-Anthony Kaye
75   Raheem Edwards  Corey Baird
46   Juan Briones  Carlos Borja
16'   Jemark Hernandez 1 - 1
6'   Carlos Villegas 0 - 1
57   German Berterame  Pablo Lopez
60   Daniel Alvarez  Maximiliano Araujo
67'   Luis Gallegos 1 - 2
12'   Joshua Nieto 1 - 1
70   Zan Kolmanic  Ben Sweat
70   Diego Fagundez  Tomas Pochettino
7'   Pablo Javier Perez
60'   Cristian Tabo 0 - 2
59   Jon Gallagher  Danny Hoesen
59   Jared Stroud  Rodney Redes
61'   Corey Baird 1 - 0
  1. Home
  2. Brazil - Serie D: Play-off

Results

06 February 2021
19:00 Mirassol Floresta  
30 January 2021
19:00 Floresta Mirassol  
24 January 2021
18:45 Altos Mirassol  
23 January 2021
21:00 Novorizontino Floresta  
17 January 2021
19:00 Mirassol Altos  
16 January 2021
21:00 Floresta Novorizontino  
10 January 2021
18:45 Altos Marcilio Dias  
19:00 America RN Floresta  
19:00 Novorizontino Fast Clube  
09 January 2021
19:00 Aparecidense Mirassol  
03 January 2021
19:00 Fast Clube Novorizontino  
19:00 Marcilio Dias Altos  
02 January 2021
19:00 Floresta America RN  
22:00 Mirassol Aparecidense  
27 December 2020
18:00 Brasiliense Mirassol  
18:45 Altos Salgueiro  
19:00 America RN Galvez EC  
19:00 Floresta SE Juventude  
19:00 Goianesia Marcilio Dias  
19:00 Aparecidense Sao Luiz