Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

3'   Enzo Daniel Gimenez 1 - 0
81   Carlos Espinoza  Luis Bolanos
80   Jean Estacio  Marcos Romero
80'   Jorge Palacios Avila 3 - 2
77'   Jorge Palacios Avila 3 - 1
24'   Dane Kelly 1 - 0
76   Antonio Briseno  Jesus Sanchez
81   Santiago Trellez Viveros  Gabriel Sara
81   Paulinho  Leo
71   Marco Antonio  Rodriguinho
25'   Anton Tinnerholm 2 - 0
75   Janus Guillermo Vivar  Bryan Sanchez
72   Fernando Aristeguieta  Miguel Angel Sansores
66   Javier Lopez  Ernesto Vega
65'   Aaron Murillo 4 - 1
72   Rossi  Ramires
70'   Christian Cardoso 1 - 0
67   Jorge Palacios  Luis Escalada
67   Jhon Espinoza  Richard Mina
67   Joao Paredes  Kevin Mina
67   Carlos Cuero  Gregori Anangono
64'   Luis Bolanos 3 - 0
62   Candido Ramirez  Martin Rodriguez
65   Jesus Angulo  Carlos Antuna
63   Rodrigo Moledo  Marcos Guilherme
66'   Heitor Rodrigues da Fonseca
59'   Jose Gabriel
58'   Abel Hernandez
62   Jorginho  Jonathan
61   Renato Kayzer  Pedrinho
58'   Thiago Heleno
55   Daniel Porozo  Gorman Estacio
13'   Gerald Tavara
2'   Santiago Jimenez 1 - 0
53'   Jonathan
1'   Alexandru Mitrita 1 - 0
3'   Renato Rojas
46   Gonzalo Jara  Luis Mendoza
46   Brenner da Silva  Pablo
46   Clayson  Jose Elber
  1. Home
  2. Champions League 2020/202 - Qualification

Results

23 September 2020
19:00FT Gent 1 - 2 Dynamo Kyiv  
19:00FT Molde 3 - 3 Ferencvaros  
19:00FT Olympiacos 2 - 0 Omonia Nicosia  
22 September 2020
19:00FT FC Krasnodar 2 - 1 PAOK Thessaloniki FC  
19:00FT Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Salzburg  
19:00FT Slavia Prague 0 - 0 FC Midtjylland  
16 September 2020
15:00AP Omonia Nicosia 1 - 1 FK Crvena Zvezda  
17:00FT Ferencvaros 2 - 1 Dinamo Zagreb  
17:00FT Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Dinamo Brest  
17:00AP Qarabag FK 0 - 0 Molde  
18:30FT FC Midtjylland 3 - 0 Young Boys  
15 September 2020
17:00FT Dynamo Kyiv 2 - 0 AZ Alkmaar  
18:00FT PAOK Thessaloniki FC 2 - 1 Benfica  
18:30FT Gent 2 - 1 Rapid Wien  
26 August 2020
14:30AET AZ Alkmaar 3 - 1 Viktoria Plzen  
16:00 Flora Tallinn/Suduva Maccabi Tel Aviv/Riga FC  
16:00 NK Celje/Dundalk Molde  
16:00 Qarabag FK FC Sheriff/CS Fola Esch  
16:00FT NK Celje 1 - 2 Molde  
16:00FT Qarabag FK 2 - 1 FC Sheriff