Football



My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

67   Jugurtha Hamroun  Osman Celik
86   Abdulkadir Kuzey  Boubacar Dialiba
57   Rashad Muhammed  Oltan Karakullukcu
83   Ishak Cakmak  Levy Madinda
56   Gabriel Obertan  Mehmet Murat Ucar
72   Theo Mendy  Famoussa Kone
67   Jugurtha Hamroun  Osman Celik
86   Abdulkadir Kuzey  Boubacar Dialiba
57   Rashad Muhammed  Oltan Karakullukcu
83   Ishak Cakmak  Levy Madinda
England - Premier League
11:30 FT Liverpool  3 - 1  Newcastle United  
14:00 FT Brighton & Hove Albion 1 - 1  Burnley  
14:00 FT Manchester United  1 - 0  Leicester City  
14:00 FT Sheffield United  0 - 1  Southampton  
14:00 FT Tottenham Hotspur  4 - 0  Crystal Palace  
14:00 FT Wolverhampton Wanderers  2 - 5  Chelsea  
16:30 FT Norwich City  3 - 2  Manchester City  
Italy - Serie A
13:00 FT Fiorentina  0 - 0  Juventus  
Live Napoli - Sampdoria 90' Napoli 2 - 0  Sampdoria  
18:45 FT Inter  1 - 0  Udinese  
Germany - Bundesliga
13:30 FT 1. FC Köln 0 - 1 Borussia Mönchengladbach  
13:30 FT 1. FC Union Berlin 1 - 2  Werder Bremen  
13:30 FT Augsburg  2 - 1  Eintracht Frankfurt  
13:30 FT Borussia Dortmund  4 - 0  Bayer Leverkusen  
13:30 FT Mainz 05  2 - 1 Hertha BSC  
16:30 FT RasenBallsport Leipzig  1 - 1 FC Bayern München  
Spain - LaLiga Santander
11:00 FT Real Madrid 3 - 2 Levante  
14:00 FT Leganes 0 - 3 Villarreal  
16:30 FT Real Sociedad 2 - 0 Atletico Madrid  
19:00 FT Barcelona 5 - 2 Valencia  
France - Ligue 1
15:30 FT Paris Saint-Germain 1 - 0 Strasbourg  
18:00 FT Bordeaux 2 - 0 Metz  
18:00 FT Brest 0 - 0 Rennes  
18:00 FT Dijon 0 - 0 Nimes  
18:00 FT Montpellier 2 - 1 Nice  
Argentina - Federal A:: zone A
01:00 FT Atletico Guemes 1 - 0 Gimnasia y Esgrima de Concepcion  
Argentina - Federal A:: zone B
Live Club Sportivo Penarol - Ferro Carril Oeste General Pico 90+2' Club Sportivo Penarol 0 - 0 Ferro Carril Oeste General Pico  
Live Sansinena BB - Circulo Deportivo 90+5' Sansinena BB 1 - 0 Circulo Deportivo  
Live Sportivo Estudiantes - Club Cipolletti 90+1' Sportivo Estudiantes 2 - 2 Club Cipolletti  
Argentina - Primera B Metropolitana:: apertura
16:05 FT Almirante Brown 1 - 0 San Telmo  
18:30 FT Acassuso 2 - 2 Villa San Carlos  
20:00 Argentino de Quilmes Comunicaciones  
20:00 CA Defensores Unidos CA San Miguel  
20:00 CA Fenix Flandria  
20:00 CD UAI Urquiza Los Andes  
20:00 Sacachispas FC Deportivo Armenio  
20:00 Tristan Suarez Colegiales  
22:00 FT CA Talleres Remedios de Escalada 1 - 2 Justo Jose de Urquiza  
Argentina - Primera Division
16:15 FT Arsenal Sarandi 4 - 1 Union  
18:30 FT CA Central Cordoba SE 1 - 2 Defensa y Justicia  
18:30 FT Godoy Cruz 0 - 1 Argentinos Juniors  
20:45 FT Colon 2 - 1 San Lorenzo  
23:00 FT Huracan 0 - 4 River Plate  
Argentina - Primera Nacional:: zone A
00:10 FT Club Atletico Estudiantes 1 - 0 Deportivo Moron  
18:30 FT CA Alvarado 2 - 0 Club Atletico Platense  
20:00 Belgrano Temperley  
20:00 Club Atletico Mitre Agropecuario  
20:00 Estudiantes de Rio Cuarto Ferro Carril Oeste  
20:00 Guillermo Brown Independiente Rivadavia  
20:00 San Martin San Juan Barracas Central  
20:05 FT Nueva Chicago 2 - 2 Atlanta  
Argentina - Primera Nacional:: zone B
18:30 FT Brown de Adrogue 0 - 3 Instituto  
18:30 FT CA Defensores de Belgrano 3 - 2 Gimnasia Jujuy  
18:30 FT Sarmiento 1 - 0 Villa Dalmine  
20:00 Chacarita Juniors San Martin de Tucuman  
20:00 Deportivo Riestra Almagro  
20:00 Gimnasia Mendoza Atletico Rafaela  
20:00 Quilmes All Boys  
20:00 Tigre Santamarina  
Austria - Bundesliga
15:00 FT Mattersburg 0 - 2 WSG Swarovski Tirol  
15:00 FT Salzburg 7 - 2 Hartberg  
15:00 FT Sturm Graz 0 - 2 LASK  
Austria - Erste Liga
Live FC Wacker Innsbruck - Grazer AK 90' FC Wacker Innsbruck 2 - 0 Grazer AK  
14:00 FT Dornbirn 2 - 2 FC Liefering  
Azerbaijan - Premier League
Live FK Sumgayit - Zira FK 90' FK Sumgayit 1 - 2 Zira FK  
14:00 Sumgayit FC Zira FK  
Live Sabah - FK Gabala 90' Sabah 0 - 1 FK Gabala  
Belarus - Premier
13:00 FT Torpedo Zhodino 1 - 0 Neman Grodno  
15:30 FT Dinamo Brest 3 - 0 FC Minsk  
17:45 FT BATE Borisov 2 - 1 FK Gorodeya  
Canc. Dnyapro Mogilev FC Torpedo Minsk  
Belgium - First Division A
16:00 FT Oostende 1 - 4 Standard Liege  
18:00 FT Eupen 1 - 1 Zulte Waregem  
18:00 FT St.Truiden 1 - 1 Waasland-Beveren  
18:30 FT Cercle Brugge 0 - 2 Club Brugge  
Belgium - First Division B:: 1st stage
15:00 FT Union St.-Gilloise 1 - 1 OH Leuven  
18:30 FT Beerschot 2 - 0 Lommel  
Bolivia - Primera Division:: clausura
19:00 FT The Strongest 6 - 2 Real Potosi  
21:15 FT Aurora 1 - 1 Always Ready  
23:30 FT Sport Boys Warnes 1 - 2 Jorge Wilstermann  
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
14:30 FT Celik Zenica 1 - 0 FK Mladost Doboj Kakanj  
Live FK Radnik Bijeljina - Hsk Zrinjski Mostar 90' FK Radnik Bijeljina 1 - 0 Hsk Zrinjski Mostar  
14:30 FK Velez Mostar FK Zeljeznicar  
Live Velez Mostar - FK Zeljeznicar 88' Velez Mostar 1 - 1 FK Zeljeznicar  
18:00 FK Sloboda Tuzla FK Borac Banja Luka  
18:00 FT FK Sloboda Tuzla 3 - 1 Borac Banja Luka  
Brazil - Serie A
20:00 FT Flamengo 1 - 0 Santos FC SP  
20:00 Flamengo Santos FC  
Live Chapecoense AF - CR Vasco DA Gama RJ 90' Chapecoense AF 1 - 2 CR Vasco DA Gama RJ  
22:00 Chapecoense AF Vasco Da Gama RJ  
22:00 FT Palmeiras 1 - 0 Cruzeiro  
Brazil - Serie B
00:30 FT Atletico GO 1 - 1 CA Bragantino SP  
Live Londrina EC PR - Coritiba 90' Londrina EC PR 2 - 1 Coritiba  
19:30 FT Vitoria 0 - 1 Guarani  
22:00 Parana Clube PR Cuiaba Esporte Clube MT  
22:00 FT Parana Clube PR 0 - 0 Cuiaba EC MT  
Bulgaria - First Professional League:: 1. stage
13:00 Beroe Vitosha Bistritsa  
13:00 Dunav Ruse Slavia Sofia  
13:00 FC Tsarsko Selo Sofia 2015 Lokomotiv Plovdiv  
13:00 FK Arda Kurdzhali Pofc Botev Vratsa  
13:00 Levski Sofia Cherno More Varna  
13:00 Ludogorets 1945 Razgrad Etar  
14:30 Botev Plovdiv PFC CSKA-Sofia  
14:30 FT PFK Botev Plovdiv 0 - 1 PFC CSKA-Sofia  
17:00 FT PFC Ludogorets 1945 Razgrad 2 - 0 Etar  
Canada - Premier League:: Fall
19:00 FT Pacific FC 1 - 0 FC Edmonton  
Chile - Primera División
15:30 FT Palestino 2 - 0 Coquimbo Unido  
18:00 FT Deportes Iquique 1 - 3 Audax Italiano La Florida  
19:00 Deportes Iquique Audax Italiano  
20:30 FT Union Espanola 1 - 1 Universidad de Chile  
China - League 1
07:30 FT Heilongjiang Lava Spring 3 - 2 Shijiazhuang Ever Bright FC  
09:30 FT Xinjiang Tianshan Leopard 2 - 3 Zhejiang Greentown FC  
11:30 Guangdong Southern Tigers FC Shaanxi Chang AN Athletic FC  
11:30 FT Guizhou Hengfeng FC 1 - 2 Sichuan Longfor FC  
11:30 FT Inner Mongolia Zhongyou FC 1 - 1 Nantong Zhiyun FC  
11:30 FT Liaoning Hongyun 1 - 2 Changchun Yatai  
Live Qingdao Huanghai FC - Meizhou Hakka FC 90' Qingdao Huanghai FC 1 - 0 Meizhou Hakka FC  
Live Shanghai Shenxin - Beijing Sport University FC 90' Shanghai Shenxin 1 - 2 Beijing Sport University FC  
China - Super League
11:35 FT Guangzhou R&&F F.C 2 - 1 Tianjin Tianhai  
11:35 FT Henan Jianye 4 - 1 Hebei CFFC  
Colombia - Primera A:: clausura
00:30 FT Atlético Bucaramanga 2 - 0 Rionegro Aguilas  
20:15 FT Union Magdalena 1 - 2 Tolima  
Live CD Once Caldas - Santa Fe 90' CD Once Caldas 0 - 1 Santa Fe  
22:30 FT La Equidad 1 - 0 Patriotas  
Costa Rica - Primera División:: apertura
Live LD Alajuelense - Guadalupe FC 90' LD Alajuelense 2 - 0 Guadalupe FC  
Croatia - 1st League
14:30 FT Inter Zapresic 3 - 1 Slaven  
17:00 FT HNK Gorica 0 - 0 NK Lokomotiva  
15:30 FT APOEL Nicosia 3 - 0 AEL Limassol  
17:00 FT Apollon Limassol 3 - 2 Pafos FC  
14:30 FT Mlada Boleslav 6 - 0 Pribram  
14:30 FT Slovan Liberec 1 - 1 Teplice  
17:00 FT Slavia Prague 3 - 0 Slovacko  
Czech Republic - 2nd league
08:15 FT FK Slavoj Vysehrad 1 - 2 Trinec  
08:15 FT Pardubice 3 - 1 Dukla Praha  
Live FC Zbrojovka Brno - SK Lisen 88' FC Zbrojovka Brno 2 - 0 SK Lisen  
15:00 FT SK Prostejov 3 - 2 FK Varnsdorf  
Denmark - 1st Division
14:00 FT BK Fremad Amager 1 - 2 Viborg FF  
Denmark - 2nd Division:: group 1
Live Vanloese IF - BK Avarta 90' Vanloese IF 1 - 0 BK Avarta  
11:45 FT FA 2000 3 - 1 Hilleroed Fodbold  
13:00 FT B 93 Kopenhagen 0 - 0 Skovshoved IF  
13:00 FT Broenshoej BK 2 - 1 FC Helsingoer  
Denmark - 2nd Division:: group 2
11:30 FT Vejlby Skovbakken Aarhus 0 - 2 Naesby BK  
12:00 FT Aarhus Fremad 2 - 0 Middelfart BK  
12:00 FT Brabrand 4 - 4 AB  
12:00 FT Dalum IF 3 - 3 Ringkobing IF  
Denmark - 3F Ligaen :: Women
11:00 FT Farum BK 5 - 0 KoldingQ  
11:00 FT Odense Q 1 - 1 VSK Aarhus  
Ecuador - Serie A
01:00 FT Deportivo Cuenca 2 - 1 CD Olmedo  
18:00 FT Mushuc Runa SC 3 - 0 Fuerza Amarilla SC  
20:15 FT Delfin 1 - 2 Barcelona SC  
22:30 FT Aucas 3 - 0 CD America de Quito  
El Salvador - Primera Division:: apertura
20:00 CD FAS Jocoro FC  
20:00 CD Sonsonate CD Aguila  
20:00 Independiente FC Alianza FC  
20:00 Isidro Metapan Municipal Limeno  
21:30 FT El Vencedor 1 - 1 Santa Tecla FC  
21:30 FT Once Deportivo 0 - 3 CD Chalatenango  
England - Championship
11:30 FT Fulham  1 - 1  West Bromwich Albion  
Live Blackburn Rovers - Millwall 90+5' Blackburn Rovers  2 - 0  Millwall  
Live Charlton Athletic - Birmingham City 90+6' Charlton Athletic  0 - 1  Birmingham City  
Live Hull City - Wigan Athletic 90+4' Hull City  2 - 2  Wigan Athletic  
14:00 FT Middlesbrough  1 - 0  Reading  
14:00 FT Preston North End  2 - 0  Brentford  
14:00 FT Queens Park Rangers  3 - 2  Luton Town  
14:00 FT Stoke City  1 - 2  Bristol City  
14:00 FT Swansea City  0 - 1  Nottingham Forest  
England - EFL Trophy:: South: group B
11:30 FT Portsmouth  3 - 1 Norwich City Academy  
England - League 1
Live Accrington Stanley - Sunderland 90+6' Accrington Stanley  1 - 3  Sunderland  
Live AFC Wimbledon - Shrewsbury Town 90+4' AFC Wimbledon  1 - 1  Shrewsbury Town  
14:00 FT Blackpool  0 - 3  Milton Keynes Dons  
14:00 FT Burton Albion  0 - 0  Coventry City  
14:00 FT Gillingham  2 - 0  Wycombe Wanderers  
14:00 FT Ipswich Town  0 - 0  Doncaster Rovers  
Live Lincoln City - Bristol Rovers 90+5' Lincoln City  0 - 1  Bristol Rovers  
14:00 FT Oxford United  3 - 0  Tranmere Rovers  
14:00 FT Peterborough United  6 - 0  Rochdale  
14:00 FT Rotherham United  6 - 1  Bolton Wanderers  
Live Southend United - Fleetwood Town 90+5' Southend United  3 - 3  Fleetwood Town  
Canc. Bury   Portsmouth  
England - League 2
Live Crawley Town - Mansfield Town 90+5' Crawley Town  1 - 0  Mansfield Town  
14:00 FT Crewe Alexandra  2 - 3  Cambridge United  
14:00 FT Exeter City  2 - 2  Leyton Orient  
14:00 FT Forest Green Rovers  1 - 0  Colchester United  
14:00 FT Northampton Town  2 - 0  Newport County  
14:00 FT Oldham Athletic  2 - 2  Grimsby Town  
14:00 FT Port Vale  1 - 0  Plymouth Argyle  
14:00 FT Salford City 0 - 2  Cheltenham Town  
14:00 FT Scunthorpe United  3 - 0  Morecambe  
14:00 FT Stevenage  2 - 3  Carlisle United  
Live Swindon Town - Macclesfield Town 90+4' Swindon Town  3 - 0  Macclesfield Town  
14:00 FT Walsall  0 - 1  Bradford City  
England - National League
14:00 FT Barnet  1 - 0  Maidenhead United  
14:00 FT Barrow  3 - 0  Solihull Moors  
14:00 FT Chesterfield  1 - 0  Torquay United  
14:00 FT Dagenham & Redbridge 3 - 1  Hartlepool United  
14:00 FT Dover Athletic 1 - 1 Chorley  
14:00 FT Eastleigh  1 - 1 Bromley  
14:00 FT Harrogate Town 0 - 0  Boreham Wood  
14:00 FT Notts County  1 - 0  FC Halifax Town  
Live Stockport County - Aldershot Town 90+6' Stockport County 1 - 2  Aldershot Town  
Live Woking - Ebbsfleet United 90+5' Woking  2 - 2  Ebbsfleet United  
14:00 FT Yeovil Town  3 - 2  AFC Fylde  
16:20 FT Wrexham  1 - 1  Sutton United  
England - National League North
Live Bradford PA - Spennymoor Town FC 90+7' Bradford PA 1 - 1 Spennymoor Town FC  
Live Curzon - Brackley Town 90+4' Curzon 0 - 4 Brackley Town  
Live Darlington - York City 90+6' Darlington 0 - 2 York City  
Live Gateshead - Boston United 90+6' Gateshead 3 - 0 Boston United  
Live Guiseley - Hereford 90+6' Guiseley  3 - 0 Hereford  
Live Kettering Town - Alfreton Town 90+7' Kettering Town 2 - 1 Alfreton Town  
Live Kidderminster Harriers - Altrincham 90+7' Kidderminster Harriers 2 - 0 Altrincham  
Live King's Lynn Town - Gloucester City 90+6' King's Lynn Town 2 - 2 Gloucester City  
14:00 FT Leamington 0 - 3 Farsley Celtic  
Live Southport - Blyth Spartans 90+5' Southport 2 - 0 Blyth Spartans  
14:00 FT Telford 1 - 3  Chester FC  
England - National League South
Live Bath City - Eastbourne Borough 90+6' Bath City 2 - 2 Eastbourne Borough  
Live Chelmsford - Chippenham Town 90+5' Chelmsford 3 - 3 Chippenham Town  
Live Concord Rangers - Dartford 90+5' Concord Rangers 0 - 2 Dartford  
14:00 FT Dorking Wanderers 3 - 1 Maidstone United  
14:00 FT Dulwich Hamlet 2 - 3 Hungerford Town  
14:00 FT Havant and Waterlooville 1 - 3 Braintree Town  
Live Oxford City - Billericay 90+6' Oxford City 2 - 2 Billericay  
Live Slough Town - Hampton & Richmond 90+4' Slough Town 3 - 1 Hampton & Richmond  
14:00 FT St.Albans 1 - 4 Weymouth  
Live Tonbridge Angels - Hemel Hempstead 90+4' Tonbridge Angels 0 - 2 Hemel Hempstead  
14:00 FT Welling United 1 - 2 Wealdstone  
Estonia - Premium liiga
10:00 FT FC Kuressaare 0 - 3 Paide Linnameeskond  
10:00 FT FCI Levadia 1 - 1 Tulevik Viljandi  
13:00 FT Nomme JK Kalju 2 - 2 Narva Trans  
Finland - Veikkausliiga:: relegation
Live FC Lahti - RoPS 90' FC Lahti 3 - 0 RoPS  
Finland - Ykkonen
Live AC Kajaani - FC KTP 90' AC Kajaani 4 - 5 FC KTP  
12:00 FT AC Oulu 0 - 0 TPS  
12:00 FT EIF 1 - 0 TPV Tampere  
12:00 FT FF Jaro 1 - 3 Haka  
Live MYPA - Musan Salama 90' MYPA 3 - 2 Musan Salama  
France - Division 1 :: Women
12:30 FT Bordeaux 1 - 0 Montpellier  
Live Guingamp - ASJ Soyaux 90+1' Guingamp 1 - 3 ASJ Soyaux  
12:30 FT Marseille 0 - 3 Reims  
18:40 FT Paris FC 2 - 2 Metz  
France - Ligue 2
12:45 FT Clermont Foot 0 - 2 Lorient  
Georgia - Erovnuli Liga
14:00 FT Dila Gori 0 - 0 FC Rustavi  
16:00 FT FC Dinamo Batumi 2 - 1 FC Locomotive Tbilisi  
Germany - 2nd Bundesliga
11:00 FT 1. FC Heidenheim 1846 3 - 0  Holstein Kiel  
11:00 FT Hannover 96  0 - 2 DSC Arminia Bielefeld  
11:00 FT SSV Jahn Regensburg 2 - 3  VfB Stuttgart  
Germany - 3rd Liga
12:00 FT FSV Zwickau  1 - 2 Krefelder FC Uerdingen 05  
12:00 FT Preußen Münster 2 - 3 Viktoria Koeln 1904  
12:00 FT SG Sonnenhof Großaspach 2 - 2 FC Bayern München II  
12:00 FT SV Meppen 6 - 1 1. FC Kaiserslautern  
12:00 FT SV Waldhof Mannheim 07 1 - 2 FC Würzburger Kickers  
12:00 FT TSV 1860 München 3 - 1 FC Carl Zeiss Jena  
Germany - Regionalliga Bayern
12:00 FT FV Illertissen  2 - 0  Burghausen  
Live SpVgg Bayreuth - TSV Aubstadt 90' SpVgg Bayreuth  2 - 1 TSV Aubstadt  
Live SV Turkgucu Ataspor Munchen - VfB Eichstatt 90' SV Turkgucu Ataspor Munchen 0 - 1 VfB Eichstatt  
12:00 FT TSV Buchbach  3 - 2 1. FC Schweinfurt 05  
12:00 Turkgucu Ataspor Munchen VfB Eichstatt  
12:00 FT VfR Garching  2 - 2  SV Schalding-Heining  
Germany - Regionalliga Nord
11:00 FT Hamburger SV II  0 - 1 Werder Bremen II  
12:00 FT Heider SV 0 - 1  TSV Havelse  
Live BSV SW Rehden - Luebeck 90' BSV SW Rehden 0 - 0 Luebeck  
14:00 FT Wolfsburg II  1 - 1 SSV Jeddeloh II  
Germany - Regionalliga Nordost
11:30 FT VfB Auerbach 1906 5 - 2 FSV Optik Rathenow  
Germany - Regionalliga Südwest
12:00 FT 1. FC Saarbrucken 0 - 2 FC Bayern Alzenau 1920  
12:00 FT FK 03 Pirmasens 1 - 3 SV 07 Elversberg  
12:00 FT FSV Frankfurt 1899 0 - 4 VfR Aalen  
12:00 FT TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 1 FC 08 Homburg-Saar  
12:00 FT TSG Balingen 1 - 2  Freiburg II  
12:00 FT TSV Steinbach 1921 1 - 0 Offenbacher FC Kickers 1901  
12:00 FT TUS Rot-Weiss Koblenz 1 - 4 Bahlinger SC  
Germany - Regionalliga West
12:00 FT Bonner SC  0 - 3 SV Bergisch Gladbach 09  
12:00 FT FC Koeln II 0 - 3 Borussia Dortmund II  
Live TUS Haltern - SV Rodinghausen 90' TUS Haltern 1 - 5 SV Rodinghausen  
Greece - Cup
13:00 Aetos Orfanou Thesprotos FC  
13:00 Elassona Aspropyrgos Enosis  
Greece - Super League
Live Atromitos - PAOK Thessaloniki FC 90' Atromitos 2 - 3 PAOK Thessaloniki FC  
16:15 FT OFI Crete 3 - 1 Panetolikos  
18:30 FT Olympiacos 5 - 0 Volos Nps  
Guatemala - Liga Nacional:: apertura
19:00 FT Antigua Guatemala 1 - 0 Siquinala  
Live CSD Municipal - Coban Imperial 90+1' CSD Municipal 3 - 2 Coban Imperial  
21:30 FT Real de Minas 2 - 1 CD Real Sociedad  
Hungary - OTP BANK Liga
15:00 FT Budapest Honved 0 - 1 Fehervar FC  
15:00 FT Diosgyori VTK 1 - 0 Zalaegerszeg TE  
15:00 FT Kisvarda FC 1 - 2 Mezokovesd SE  
15:00 FT Puskas FC Academy 2 - 0 Kaposvari Rakoczi FC  
15:00 FT Ujpest FC 3 - 2 Debrecen  
17:30 FT Paksi FC 0 - 4 Ferencvaros  
Hungary - U19 league
08:00 Illes Akademia U19 Gyori U19  
Live MTK Budapest U19 - Ferencvaros U19 90' MTK Budapest U19 1 - 4 Ferencvaros U19  
Iceland - 1st Deild
Live Afturelding - Vikingur Olafsvik 90+4' Afturelding 0 - 1 Vikingur Olafsvik  
14:00 FT Fjoelnir 1 - 1 Leiknir Reykjavik  
14:00 FT Fram Reykjavik 3 - 0 Thor Akureyri  
Live Haukar - Keflavik 90+5' Haukar 3 - 1 Keflavik  
14:00 FT Magni 3 - 1 Throttur Reykjavik  
14:00 FT Njardvik 1 - 2 Grotta  
Iceland - Cup
17:00 FT Vikingur Reykjavik 1 - 0 FH Hafnarfjordur  
Indonesia - Liga 1
08:30 FT Madura United 2 - 2 Barito Putera  
11:15 FT TIRA-Persikabo 1 - 1 Persib Bandung  
Iran - Pro League
14:30 FT Machine Sazi FC 0 - 1 Padideh Shahre Khodrou Khorasan FC  
15:15 FT Foolad Khuzestan FC 0 - 0 Sepahan  
Ireland - 1st Division
18:30 FT Longford Town 1 - 2 Bray Wanderers  
Ireland - League Cup
19:00 FT Derry City 2 - 2 Dundalk FC  
Israel - Ligat HaAl
15:00 FT Maccabi Haifa FC 2 - 0 Hapoel Ironi Kiryat Shmona  
16:00 FT Hapoel Hadera 4 - 0 Hapoel Raanana FC  
16:00 FT Hapoel Tel Aviv FC 1 - 1 Sektzia Ness Ziona FC  
17:30 FT Hapoel Kfar Saba FC 0 - 1 Maccabi Tel Aviv FC  
Italy - Serie B
13:00 FT Ascoli 2 - 0  Livorno  
13:00 FT Cittadella  2 - 0  Trapani  
13:00 Perugia   Juve Stabia  
13:00 FT Perugia  0 - 0 SS Juve Stabia  
13:00 FT Virtus Entella 1 - 0  Frosinone  
16:00 FT Venezia  0 - 2 Chievo  
Italy - Serie C:: group A
18:45 FT Monza  1 - 0  Pro Vercelli  
Italy - Serie C:: group B
18:45 FT Gubbio  1 - 1  Alma Juventus Fano  
Italy - Serie C:: group C
18:45 FT Casertana FC 6 - 1 Rieti  
Japan - J. League
Live Consadole Sapporo - Vegalta Sendai 90' Consadole Sapporo 1 - 3 Vegalta Sendai  
Live Oita Trinita - Shonan Bellmare 90' Oita Trinita 2 - 1 Shonan Bellmare  
10:00 FT Gamba Osaka 1 - 0 Sagan Tosu  
10:00 FT Kashima Antlers 2 - 0 FC Tokyo  
10:00 FT Kawasaki Frontale 2 - 0 Jubilo Iwata  
10:00 FT Vissel Kobe 2 - 1 Matsumoto Yamaga  
Live Yokohama F.Marinos - Sanfrecce Hiroshima 90' Yokohama F.Marinos 3 - 0 Sanfrecce Hiroshima  
Japan - J. League 2
09:00 FT JEF United Ichihara Chiba 2 - 1 Mito Hollyhock  
Live Ventforet Kofu - Kashiwa Reysol 90' Ventforet Kofu 1 - 1 Kashiwa Reysol  
Live Zweigen Kanazawa - FC Ryukyu 90' Zweigen Kanazawa 2 - 2 FC Ryukyu  
10:00 FT Albirex Niigata 1 - 1 Tokyo Verdy  
10:00 FT Fagiano Okayama 2 - 0 FC Gifu  
10:00 FT Kyoto Sanga FC 2 - 0 FC Machida Zelvia  
10:00 Kyoto Sanga FC Machida Zelvia  
10:00 FT Renofa Yamaguchi 2 - 1 Ehime FC  
10:00 FT Tochigi SC 0 - 1 Avispa Fukuoka  
10:00 FT Tokushima Vortis 1 - 1 V-Varen Nagasaki  
Kazakhstan - Premier League
13:00 Aktobe Atyrau  
13:00 FC Astana Shakhter Karagandy  
13:00 Irtysh Pavlodar Taraz  
13:00 Kairat Almaty Zhetysu Taldykorgan  
13:00 Ordabasy Shymkent Kaisar Kyzylorda  
13:00 Tobol Kostanay Okzhetpes Kokshetau  
10:00 Nzoia Sugar FC SoNy Sugar  
11:00 Tusker FC Mathare United  
12:00 Bandari Zoo FC  
12:00 Chemelil Sugar Gor Mahia  
12:00 KCB Kisumu All Stars  
12:00 Ulinzi Stars Sofapaka  
12:00 Western Stima Wazito FC  
13:15 Posta Rangers Kakamega Homeboyz  
Latvia - Virsliga
Live Ventspils - FK Jelgava 90' Ventspils 1 - 1 FK Jelgava  
Live BFC Daugavpils - Valmiera FK 90' BFC Daugavpils 1 - 2 Valmiera FK  
13:00 BFC Daugavpils Valmiera FK/BJSS  
14:45 FT Riga FC 5 - 0 FS Metta/LU  
Lithuania - A Lyga
12:00 FT FK Palanga 2 - 3 FK Kauno Zalgiris  
16:00 Zalgiris Vilnius FK Panevezys  
Canc. Stumbras Kaunas FK Riteriai  
Luxembourg - National Division
15:00 FT US Hostert 1 - 0 F91 Dudelange  
Mexico - Liga MX:: apertura
00:00 FT Puebla FC 1 - 3 Atletico San Luis  
Live Tiburones Rojos de Veracruz - Cruz Azul 90' Tiburones Rojos de Veracruz 0 - 0 Cruz Azul  
02:06 FT Xolos de Tijuana 1 - 1 Tigres UANL  
22:00 FT CF Monterrey 0 - 2 Necaxa  
Moldova - National Division
Live Codru - Zimbru 90+2' Codru 0 - 1 Zimbru  
16:00 FT CS Petrocub 0 - 0 FC Sheriff  
Montenegro - Telekom 1st CFL
13:30 FT Grbalj Radanovici 0 - 0 Zeta  
13:30 FT Rudar Pljevlja 2 - 1 FK Podgorica  
13:30 FT Sutjeska 3 - 0 Petrovac  
16:00 FT FK Iskra 0 - 2 Kom  
18:30 FT OFK Titograd 2 - 1 Buducnost Podgorica  
Morocco - Botola Pro
15:00 FT Olympic Club de Safi 1 - 1 OCK Khouribga  
17:00 FT MAT Tetouan 2 - 0 FAR Rabat  
18:00 Difaa El Jadida Wydad Casablanca  
18:00 Hassania Agadir RSB Berkane  
18:00 Raja Casablanca Raja Beni Mellal  
18:00 Rapide Club Oued Zem MCO Oujda  
18:00 Youssoufia Berrechid Renaissance Club Zemamra  
19:00 FT FUS Rabat 1 - 0 Ittihad Tanger  
Netherlands - Eerste Divisie
17:45 FT TOP Oss 1 - 2 Go Ahead Eagles  
Netherlands - Eredivisie
16:30 FT Ajax Amsterdam 4 - 1 SC Heerenveen  
16:30 FT AZ Alkmaar 5 - 1 Sparta Rotterdam  
17:45 FT VVV-Venlo 2 - 1 FC Groningen  
18:45 FT FC Utrecht 3 - 1 FC Emmen  
18:45 FT PSV Eindhoven 5 - 0 Vitesse  
North Macedonia - Prva Liga
13:00 FT KF Shkendija 3 - 0 FK Rabotnicki Skopje  
13:30 FT FK Vardar Skopje 3 - 0 FC Struga Trim Lum  
13:30 FT Makedonija GjP 3 - 1 FK Borec  
13:30 FT Shkupi 1 - 0 FK Sileks  
Northern Ireland - Premiership
13:00 FT Institute 1 - 4 Larne  
Live Ballymena United - Coleraine 90+2' Ballymena United 1 - 1 Coleraine  
14:00 FT Crusaders 3 - 2 Glenavon  
14:00 FT Dungannon Swifts 0 - 4 Cliftonville  
Live Linfield - Glentoran 90+6' Linfield 1 - 0 Glentoran  
Live Warrenpoint Town - Carrick Rangers 90+5' Warrenpoint Town 0 - 3 Carrick Rangers  
Norway - Eliteserien
16:00 FT Rosenborg BK 3 - 1 Lillestroem  
Norway - OBOS-ligaen
13:30 FT Kongsvinger 1 - 1 Aalesund  
Paraguay - Division Profesional:: clausura
20:00 FT Libertad 2 - 1 Cerro Porteno  
22:30 FT Sol de America 0 - 1 Guarani  
Peru - Primera División:: clausura
16:00 FT Pirata FC 0 - 0 Alianza Universidad De Huanuco  
18:15 FT CD Usmp 1 - 1 FBC Melgar  
20:30 FT CD UT Cajamarca 1 - 1 Alianza Lima  
22:45 FT Academia Cantolao 1 - 0 Universidad Cesar Vallejo  
Poland - 1st Liga
14:00 FT Radomiak Radom 2 - 1 Zaglebie Sosnowiec  
16:00 FT GKS Tychy 2 - 1 Wigry Suwalki  
16:00 GKS Tychy 71 Wigry Suwalki  
16:00 FT Puszcza Niepolomice 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko Biala  
17:00 FT GKS Jastrzebie 1 - 0 Chrobry Glogow  
17:00 Termalica Nieciecza KS Warta Poznan  
17:00 FT Termalica Nieciecza 1 - 1 Warta Poznan  
Postp. GKS Belchatow MKS Chojniczanka Chojnice  
Poland - 2nd Liga
13:00 FT Elana Torun 2 - 4 Lech Poznan ll  
13:00 FT Stal Rzeszow 2 - 1 Stal Stalowa Wola  
Live Resovia - SKRA Czestochowa 90+6' Resovia 2 - 0 SKRA Czestochowa  
16:00 FT Bytovia Bytow 1 - 0 Blekitni Stargard  
16:00 FT GKS Katowice 3 - 1 KS Legionovia Legionowo  
17:00 FT Polkowice 1 - 1 Pogon Siedlce  
17:10 FT Widzew Lodz 1 - 1 Garbarnia  
Poland - Ekstraklasa
13:00 FT Rakow Czestochowa 2 - 0 MZKS Arka Gdynia  
15:30 FT KS Lechia Gdansk 2 - 1 Lech Poznan  
18:00 FT Korona Kielce 1 - 1 Wisla Krakow  
Portugal - Primeira Liga
15:30 FT Famalicao 4 - 2 Pacos de Ferreira  
Live Benfica - Gil Vicente FC 90' Benfica 2 - 0 Gil Vicente FC  
20:30 FT Vitoria de Guimaraes 5 - 1 Aves  
Portugal - Segunda Liga
10:00 FT Estoril 2 - 1 FC Porto B  
Live Varzim - CD Cova da Piedade 90' Varzim 2 - 1 CD Cova da Piedade  
17:15 FT Farense 3 - 0 Vilafranquense  
17:15 FT Feirense 1 - 0 Chaves  
Republic of Korea - K-League 1
08:00 FT Gyeongnam FC 3 - 3 Ulsan Hyundai  
10:00 FT Daegu FC 0 - 0 Pohang Steelers  
10:00 FT Jeonbuk FC 2 - 1 Sangju Sangmu  
Republic of Korea - K-League 2
08:00 FT Jeonnam Dragons 3 - 3 Busan I'Park  
10:00 FT Daejeon Citizen FC 1 - 0 Seoul E-Land FC  
Romania - Liga I
15:00 CFR Cluj FC Voluntari  
15:00 Chindia Targoviste Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe  
15:30 FT FC Chindia Targoviste 0 - 0 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe  
Live Dinamo Bucuresti - FC Botosani 90' Dinamo Bucuresti 1 - 1 FC Botosani  
Russia - 1st Division
07:00 FT FC Luch Vladivostok 0 - 0 FC Nizhny Novgorod  
10:00 FT FC Yenisey Krasnoyarsk 2 - 2 FC Baltika Kaliningrad  
10:00 FK Yenisey Krasnoyarsk FC Baltika Kaliningrad  
Live Tom Tomsk - FC Spartak-2 Moscow 90' Tom Tomsk 2 - 2 FC Spartak-2 Moscow  
13:00 FT FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2 - 2 FC Shinnik Yaroslavl  
13:00 Neftek. Nizhnekamsk FC Shinnik Yaroslavl  
13:00 FT Tekstilshchik Ivanovo 3 - 1 FC Ska-Khabarovsk  
14:00 FT FC Avangard Kursk 2 - 2 Mordovya  
14:00 FT FC Rotor Volgograd 2 - 0 FC Fakel Voronezh  
15:00 FT FC Khimki 1 - 0 Chayka Peschanokopskoye  
15:00 FC Torpedo Moscow FC Krasnodar-2  
15:00 FT Torpedo Moscow 2 - 1 FC Krasnodar-2  
Russia - 2nd Division:: center
Live Kaluga - Dinamo Briansk 86' Kaluga 1 - 1 Dinamo Briansk  
Live Khimik-Arsenal - Sokol Saratov 90+6' Khimik-Arsenal 1 - 2 Sokol Saratov  
13:00 FT Kvant Obninsk 0 - 2 Saturn Ramenskoye  
13:00 FT Strogino 1 - 0 FC Rotor Volgograd II  
14:00 FT FC Ryazan 2 - 3 Ararat Moscow  
14:00 FT Metalurg Lypetsk 2 - 0 Salyut Belgorod  
Russia - 2nd Division:: south
Live Spartak Vladikavkaz - Legion Dinamo 90+3' Spartak Vladikavkaz 1 - 1 Legion Dinamo  
Live FK Makhachkala - Chernomorets Novorossiysk 90+3' FK Makhachkala 2 - 2 Chernomorets Novorossiysk  
13:00 FT Dinamo Stavropol 1 - 3 FC Alania Vladikavkaz  
Live Inter Cherkessk - Spartak Nalchik 90+5' Inter Cherkessk 2 - 2 Spartak Nalchik  
13:00 FT Mashuk-KMV 1 - 0 Krasnodar 3  
13:30 FT Druzhba 2 - 3 SKA Rostov  
13:30 FT FC Volgar 2 - 0 Anzhi Makhachkala  
14:00 FT Urozhay 1 - 0 Biolog Novokubansk  
Russia - 2nd Division:: west
Live Zenit St. Petersburg II - Rodina 90' Zenit St. Petersburg II 1 - 0 Rodina  
Live Zvezda Saint Petersburg - Olimp Khimki 90+2' Zvezda Saint Petersburg 0 - 1 Olimp Khimki  
16:00 FT Murom 3 - 0 Pskov 747  
Russia - Premier League
13:30 FT FC Spartak Moscow 1 - 2 Ural  
Live PFC Sochi - FC Lokomotiv Moscow 90' PFC Sochi 0 - 1 FC Lokomotiv Moscow  
15:40 FT AL Hilal Riyadh 1 - 1 AL Fayha FC  
15:40 AL Hilal Riyadh AL Fayha  
15:50 FT Abha Club 1 - 1 AL Raed FC  
17:35 FT AL Ahli Saudi FC 1 - 2 AL Wehda FC  
Scotland - Championship
Live Ayr United - Dundee United 90+7' Ayr United 2 - 0 Dundee United  
14:00 FT Dundee FC 2 - 1 Alloa Athletic  
14:00 FT Dunfermline Athletic 0 - 1 Inverness CT  
14:00 FT Queen of South 1 - 0 Greenock Morton  
Scotland - League 1
14:00 FT Clyde 6 - 1 Stranraer  
14:00 FT Dumbarton 0 - 1 Airdrieonians  
14:00 FT Falkirk 3 - 0 Forfar Athletic  
14:00 FT Montrose 1 - 3 East Fife  
14:00 FT Raith Rovers 4 - 0 Peterhead  
Scotland - League 2
14:00 FT Brechin City 2 - 4 Cove Rangers  
14:00 FT Edinburgh City 4 - 0 Annan Athletic  
Live Queen's Park - Albion Rovers 90+6' Queen's Park 1 - 1 Albion Rovers  
14:00 FT Stenhousemuir 0 - 3 Cowdenbeath  
Live Stirling Albion - Elgin City 90+7' Stirling Albion 1 - 0 Elgin City  
Scotland - Premiership
Live Hamilton Academical - Celtic 90+4' Hamilton Academical 0 - 1 Celtic  
14:00 FT Aberdeen 1 - 1 St. Johnstone  
14:00 FT Hearts 2 - 3 Motherwell  
14:00 FT Kilmarnock 2 - 0 Hibernian  
14:00 FT Rangers 3 - 1 Livingston  
14:00 FT Ross County 2 - 1 St. Mirren  
Serbia - Super Liga
Live FK Crvena Zvezda - FK Indjija 90' FK Crvena Zvezda 2 - 1 FK Indjija  
16:00 FK Red Star Belgrade FK Indjija  
17:00 FT FK Radnik Surdulica 1 - 4 FK Napredak Krusevac  
17:00 FK Red Star Belgrade FK Indija  
17:00 FK Tsc Backa Topola Macva Sabac  
17:00 FT Javor 3 - 0 Rad Beograd  
17:00 Mladost Lucani FK Spartak Subotica  
17:00 Radnicki Nis Vojvodina  
18:00 FT Vozdovac 2 - 2 Cukaricki  
18:30 FT Proleter 0 - 3 FK Partizan  
Singapore - Sg. Premier League
09:30 FT Tampines Rovers FC 3 - 3 Balestier Khalsa FC  
12:15 FT Brunei Dpmm FC 3 - 0 Warriors FC  
Slovakia - Fortuna League
12:00 FT FK Pohronie 0 - 3 Nitra  
17:00 FT FK Senica 0 - 1 DAC 1904 Dunajska Streda  
17:00 FT Ruzomberok 1 - 1 SKF Sered  
17:00 FT Zemplin Michalovce 2 - 1 Trencin  
17:00 FT Zlate Moravce 0 - 0 Zilina  
Slovenia - Prva Liga
18:15 FT Maribor 2 - 1 Aluminij  
South Africa - Premier League
13:00 FT Lamontville Golden Arrows 1 - 1 Amazulu Durban  
13:00 Lamontville Golden Arrows FC Amazulu FC  
13:00 FT Orlando Pirates 2 - 1 Chippa United FC  
13:00 Orlando Pirates FC Chippa United FC  
16:00 FT Kaizer Chiefs 0 - 1 Polokwane City  
18:15 FT SuperSport United 3 - 3 Cape Town City FC  
Spain - LaLiga SmartBank
14:00 FT CD Mirandes 1 - 1 Malaga  
14:00 FT Numancia 1 - 0 SD Huesca  
16:30 FT Las Palmas 0 - 3 Almeria  
18:30 FT Cadiz 2 - 0 Girona  
18:30 FT Ponferradina 1 - 1 Alcorcon  
Spain - Primera Division :: Women
11:00 FT UD Granadilla Tenerife Sur 1 - 1 Logrono  
14:00 FT Real Betis Femenino 3 - 4 Deportivo La Coruna  
16:00 FT CD Tacon 3 - 0 Huelva  
Spain - Segunda B:: group I
18:00 FT Real Madrid Castilla 0 - 0 UP Langreo  
Spain - Segunda B:: group II
14:30 FT SD Amorebieta 1 - 0 Osasuna B  
16:00 FT Arenas Getxo 0 - 3 Real Valladolid B  
16:00 FT Athletic Bilbao B 4 - 0 Salamanca CF UDS  
16:00 FT Guijuelo 1 - 0 Alaves B  
16:00 FT SD Leioa 1 - 3 Barakaldo  
17:00 FT Izarra 1 - 1 Real Sociedad B  
Spain - Segunda B:: group III
16:00 FT Barcelona B 2 - 2 AE Prat  
16:00 FT Llagostera 0 - 3 Villarreal B  
16:00 FT Valencia B 0 - 0 La Nucia  
Spain - Segunda B:: group IV
18:00 FT Villarrubia CF 1 - 1 CF Talavera de la Reina  
Sweden - Allsvenskan
Live Oerebro - GIF Sundsvall 83' Oerebro 0 - 0 GIF Sundsvall  
14:00 FT Oestersunds FK 1 - 2 Kalmar FF  
Sweden - Damallsvenskan :: Women
12:00 FT Kristianstads DFF 5 - 0 Kungsbacka Dff  
Sweden - Superettan
11:30 FT Oergryte IS 0 - 1 Trelleborgs FF  
14:00 FT Oesters IF 0 - 2 Joenkoepings Soedra  
14:00 FT Syrianska 0 - 3 IK Frej Taeby  
Thailand - Thai League
10:45 FT Ratchaburi FC 2 - 0 Chonburi  
Live Port FC - Nakhon Ratchasima FC 45+5' Port FC 0 - 0 Nakhon Ratchasima FC  
12:00 FT Muang Thong United 3 - 1 Buriram United  
13:00 FT Samut Prakan City 1 - 1 Bangkok United  
Tunisia - Ligue I
14:00 CA Bizertin AS Slimane  
14:00 Esperance CS Hammam-Lif  
14:00 Etoile Metlaoui Etoile du Sahel  
14:00 JS Kairouanaise CS Sfaxien  
14:00 Sportif de Chebba Club Africain  
14:00 US Monastir Stade Tunisien  
14:00 US Tataouine Ben Guerdane  
Turkey - 1st Lig
Live Keciorengucu - Erzurum BB 88' Keciorengucu 1 - 0 Erzurum BB  
16:00 FT Altinordu Fk 4 - 1 Eskisehirspor  
Live Boluspor - Altay Izmir 90' Boluspor 0 - 2 Altay Izmir  
Turkey - Super Lig
14:00 FT Istanbul Basaksehir 1 - 1 Sivasspor  
17:00 FT Antalyaspor 2 - 2 Kayserispor  
17:00 FT Gazisehir Gaziantep FK 3 - 2 Besiktas  
Ukraine - Premier League
Live Oleksandriya - SC Dnipro-1 90' Oleksandriya 2 - 0 SC Dnipro-1  
Live Karpaty Lviv - Vorskla Poltava 90' Karpaty Lviv 2 - 1 Vorskla Poltava  
14:00 FT Shakhtar Donetsk 4 - 3 Zorya Luhansk  
Uruguay - Primera División:: clausura
19:00 FT Cerro 1 - 0 Racing  
Live Fenix - Juventud de las Piedras 90+2' Fenix 2 - 2 Juventud de las Piedras  
19:00 FT River Plate 3 - 1 Montevideo Wanderers  
22:00 FT Club Atletico Penarol 1 - 0 Defensor Sporting  
USA - Major League Soccer
16:30 FT New York City FC 2 - 1 San Jose Earthquakes  
19:30 FT Chicago Fire 4 - 0 FC Dallas  
23:00 FT Atlanta United Fc 1 - 3 Columbus Crew  
23:30 FT Montreal Impact 0 - 1 FC Cincinnati  
23:30 FT Orlando City 3 - 3 New England Revolution  
23:30 FT Philadelphia Union 1 - 1 Los Angeles FC  
USA - National Women's Soccer League
00:30 FT Houston Dash 2 - 1 Utah Royals  
23:00 FT North Carolina Courage 6 - 1 Orlando Pride  
23:30 FT Washington Spirit 2 - 2 Reign FC  
USA - USL Championship
00:00 FT Birmingham Legion Fc 0 - 2 Saint Louis FC  
Live Real Monarchs SLC - Portland Timbers II 90' Real Monarchs SLC 5 - 1 Portland Timbers II  
21:00 FT Swope Park Rangers 1 - 0 North Carolina FC  
Live Hartford Athletic - Louisville City FC 90' Hartford Athletic 0 - 1 Louisville City FC  
23:00 FT Indy Eleven 2 - 1 Bethlehem Steel FC  
Live Pittsburgh Riverhounds - Charleston Battery 90' Pittsburgh Riverhounds 1 - 0 Charleston Battery  
23:30 FT Tampa Bay Rowdies 1 - 1 Atlanta United 2  
USA - USL League One
23:00 Lansing Ignite Fc Chattanooga Red Wolves Sc  
23:00 Richmond Kickers Forward Madison Fc  
Venezuela - Primera División:: clausura
15:00 FT Metropolitanos FC 2 - 1 Estudiantes Merida  
Vietnam - V-League
10:00 FT Quang Nam FC 1 - 4 Da Nang  
10:00 FT Vicem Hai Phong 1 - 1 Khanh Hoa Nha Trang  
12:00 FT Saigon FC 3 - 1 Hoang Anh Gia Lai  
Wales - Premier League
13:30 FT Airbus UK Broughton 0 - 1 Barry Town  
13:30 FT Caernarfon 3 - 2 Penybont  
Live Cardiff Met University - TNS 89' Cardiff Met University 0 - 0 TNS  
13:30 FT Cefn Druids AFC 3 - 3 Carmarthen  
13:30 FT Newtown 1 - 0 Bala Town