Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

83   Fernan Ferreiro  Ariel Borysiuk
83   Boedvar Boedvarsson  Bartlomiej Wdowik
43'   Joaquin Lencinas
82   Hanno Behrens  Tom Krauss
82   Oliver Sorg  Enrico Valentini
82   Nikola Dovedan  Manuel Schaeffler
53'   Flavien Boyomo
72'   Philipe Sampaio
46   Patryk Dziczek  Leonardo Capezzi
64   Pierre-Yves Ngawa  Frederic Duplus
61'   Christopher Durkin
72   Patryk Tuszynski  Airam Cabrera
77   Bartosz Bida  Tomas Prikryl
68   Kamil Wojtkowski  Przemyslaw Mystkowski
77   Sven Koehler  Etienne Amenyido
73   Fabian Schleusener  Felix Lohkemper
75'   Tom Krauss
67   Yeni N'Gbakoto  Gaetan Robail
66   Bryan Pele  Jeremy Livolant
17   Samuel Gustafson  Michele Castagnetti
59   Joshua Eppiah  Oliver Myny
67   Fedor Chernykh  Jakov Puljic
71'   Damian Rasak 5 - 2
68'   Bogdan Tiru
72'   Manuel Schaeffler 0 - 4
46   Musa Al-Taamari  Thibault Vlietinck
66'   Jakov Puljic 5 - 1
62'   Martin Pospisil 4 - 1
21   Jostin Alman  Daniel Angulo
21   Jose Correa  Daniel Angulo
20'   Eder Cetre
54'   Bevic Moussiti Oko 1 - 2
49'   Yannick Arthur Gomis 1 - 1
43'   Alessandro Crescenzi
46   Moussa Al-Taamari  Thibault Vlietinck
55'   Dawid Kocyla
51'   Dawid Kocyla 3 - 1
5'   Lucas Barcellos 1 - 0
60   David Blacha  Ludovit Reis
45   Emanuele Valeri  Alessandro Crescenzi
  1. Home
  2. Denmark - Danmarksserien: group 2

Results

31 October 2020
11:00 B 1908 Vordingborg  
11:00 GVI Taastrup FC  
12:00 Alleroed FK Skjold Birkeroed  
12:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold Herlev  
12:30 Roskilde Boldklub Otterup  
24 October 2020
10:00 B 1908 Taastrup FC  
10:00 GVI Roskilde Boldklub  
11:00 Alleroed FK Greve  
11:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold Skjold Birkeroed  
12:00 Herlev Otterup  
20 October 2020
17:00 Taastrup FC Ledoeje-Smoerum Fodbold  
17 October 2020
11:00 Greve Ledoeje-Smoerum Fodbold  
11:00 Otterup GVI  
11:00 Skjold Birkeroed Herlev  
11:30 Roskilde Boldklub B 1908  
12:30 Vordingborg Alleroed FK  
10 October 2020
10:00 B 1908 GVI  
11:00 Alleroed FK Taastrup FC  
11:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold Vordingborg  
11:00 Otterup Skjold Birkeroed