Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

37   Dominik Csontos  Lasha Dvali
37'   Atilla Filkor
36'   David Siger
85   Youssef En-Nesyri  Luuk de Jong
80'   Aleix Vidal
81   Semi Belkahia  Richard Neudecker
76   Fabian Greilinger  Stefan Lex
79'   Andreas Mueller
76   Seidel Fynn  Lucas Hufnagel
78   Sebastian Hertner  Mirko Boland
78   Pascal Steinwender  Cyrill Akono
80'   Christoph Greger
77   Yusuf Sari  Flavio
88'   Deniz Turuc
86'   Caleb Ekuban 1 - 2
79   Jalen Hawkins  Caniggia Elva
80   Fabian Menig  Braydon Manu
78   Fatih Kaya  Dennis Eckert Ayensa
75   Nik Omladic  Manuel Farrona-Pulido
75   Lion Lauberbach  Pascal Breier
35'   Bethany England 0 - 2
61'   Imanol Barace 2 - 0
50'   Imanol Barace 1 - 0
78   Paul Costea  Luis Nitu
67   Vlad Achim  Magaye Gueye
74'   Diego Fabbrini
71'   Gevaro Nepomuceno
69   Lenny Vallier  Bilal Boutobba
68   Brahim Konate  Valentin Jacob
72   Willian Jose  Daniel Podence
72   Joachim Eickmayer  Bradley Danger
71   Marvin Martin  Joris Correa
75   Matej Vydra  Jay Rodriguez
79'   Chris Wood 3 - 2
76'   Dwight McNeil 2 - 2
75   Matej Vydra  Jay Rodriguez
60   Johann Berg Gudmundsson  Robert Brady
46   Jack Cork  Josh Brownhill
75'   Massimo Bertagnoli 2 - 0
32'   Igor Kharatin
  1. Home
  2. Faroe Islands - 1. Deild

Results

06 November 2020
19:00 07 Vestur Sorvagur FC Hoyvik  
19:00 AB Argir II NSI Runavik II  
19:00 B71 Sandoy B68 Toftir  
19:00 HB Torshavn II Vikingur Gota II  
19:15 Ki Klaksvik II B36 Torshavn II  
03 November 2020
17:30 B68 Toftir 07 Vestur Sorvagur  
31 October 2020
13:00 B68 Toftir FC Hoyvik  
13:00 Vikingur Gota II AB Argir II  
15:00 B71 Sandoy 07 Vestur Sorvagur  
15:00 HB Torshavn II B36 Torshavn II  
15:00 NSI Runavik II Ki Klaksvik II  
27 October 2020
19:00 07 Vestur Sorvagur AB Argir II  
19:30 B36 Torshavn II B71 Sandoy  
20:00 FC Hoyvik Vikingur Gota II  
20:00 HB Torshavn II Ki Klaksvik II  
24 October 2020
13:00 Vikingur Gota II 07 Vestur Sorvagur  
14:00 B36 Torshavn II B68 Toftir  
14:00 FC Hoyvik Ki Klaksvik II  
14:30 NSI Runavik II B71 Sandoy  
15:30 AB Argir II HB Torshavn II