Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

43'   Aldo Rocha
9'   Alexis Doldan
46   Juan Colina  Bleiner Agron
46   Carlos Mario Rodriguez  Larry Angulo
64   Ederson Moreno  Estefano Arango
83   Haboush Saleh Salbookh  Abdelrahman Saleh Khamis
81   Nasser Noor  Ali Saleh
87   Ahmed Mahmoud  Denilson
69   Abdulrahman Ali  George Dwubeng
78   Yaseen Anas Al-Bakhit  Mikhail Rosheuvel
79   Timothy Chandler  Tuta
70   Ajdin Hrustic  Daichi Kamada
70   Dominik Kohr  Aymen Barkok
89   Tin Jedvaj  Lars Bender
70   Almamy Toure  Erik Durm
81   Charles Aranguiz  Nadiem Amiri
30   Steven Zuber  Amin Younes
76   Aleksandar Dragovic  Lucas Alario
77   Cameron McGeehan  Kevin Vandendriessche
82   Andreas Beck  Jens Cools
71   Nick Baetzner  Jelle Bataille
71   Amara Baby  Julien Ngoy
71   Ari Freyr Skulason  Robbie D'Haese
59   Jordi Amat  Carlos Embalo
71   Marko Kvasina  Fashion Sakala
58   Adriano  Smail Prevljak
79   Wesley Spieringhs  Dries Saddiki
75   Jafar Arias  Simon Janssen
46   Ole ter Haar Romeny  Che Nunnely
71   Arjan Swinkels  Kristopher Da Graca
68   Eljif Elmas  Fabian
68   Fernando Llorente  Andrea Petagna
46   Mario Rui  Amir Rrahmani
72   Marvin Zeegelaar  Jens Stryger Larsen
16   Nikola Maksimovic  Konstantinos Manolas
72   Walace  Tolgay Arslan
78   Thomas Murg  Christos Tzolis
68   Michael Krmencik  Karol Swiderski
68   Nicolas Martinez  Giannis Kiakos
46   Vieirinha  Adrian Pereira
  1. Home
  2. Faroe Islands - 2. Deild

Results

03 November 2020
20:00 B68 Toftir II NSI Runavik III  
31 October 2020
13:00 TB Tvoeroyri II Klaksvik III  
13:00 Undrid FF FC Suduroy  
15:00 Vikingur III EB/Streymur II  
16:00 B68 Toftir II NSI Runavik III  
16:00 Skala II Royn  
24 October 2020
11:00 NSI Runavik III Skala II  
11:30 FC Suduroy Vikingur III  
12:30 Klaksvik III Undrid FF  
14:00 EB/Streymur II B68 Toftir II  
14:00 Royn TB Tvoeroyri II  
21 October 2020
19:00 B68 Toftir II Skala II  
17 October 2020
12:00 Undrid FF Royn  
12:00 Vikingur III Klaksvik III  
12:15 EB/Streymur II FC Suduroy  
15:30 B68 Toftir II TB Tvoeroyri II  
Postp. B68 Toftir II Skala II  
10 October 2020
10:00 Royn Skala II  
11:30 FC Suduroy Undrid FF  
12:00 EB/Streymur II Vikingur III