Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

89   Arnaldo  Matheus Pereira
83   Salomon Kalou  Pedro Raul
88   Oliveira  Ze Roberto
83   Federico Barrandeguy  Kevin
82   Gilvan  Danilo
83   Eno  Bruno Nazario
77   Vitor  Wellington Rato
59   Ivan Angulo  Matheus Nascimento
46   Juan Colina  Bleiner Agron
46   Carlos Mario Rodriguez  Larry Angulo
64   Ederson Moreno  Estefano Arango
83   Haboush Saleh Salbookh  Abdelrahman Saleh Khamis
81   Nasser Noor  Ali Saleh
87   Ahmed Mahmoud  Denilson
69   Abdulrahman Ali  George Dwubeng
78   Yaseen Anas Al-Bakhit  Mikhail Rosheuvel
79   Timothy Chandler  Tuta
70   Ajdin Hrustic  Daichi Kamada
70   Dominik Kohr  Aymen Barkok
89   Tin Jedvaj  Lars Bender
70   Almamy Toure  Erik Durm
81   Charles Aranguiz  Nadiem Amiri
30   Steven Zuber  Amin Younes
76   Aleksandar Dragovic  Lucas Alario
77   Cameron McGeehan  Kevin Vandendriessche
82   Andreas Beck  Jens Cools
71   Nick Baetzner  Jelle Bataille
71   Amara Baby  Julien Ngoy
71   Ari Freyr Skulason  Robbie D'Haese
59   Jordi Amat  Carlos Embalo
71   Marko Kvasina  Fashion Sakala
58   Adriano  Smail Prevljak
79   Wesley Spieringhs  Dries Saddiki
75   Jafar Arias  Simon Janssen
46   Ole ter Haar Romeny  Che Nunnely
71   Arjan Swinkels  Kristopher Da Graca
68   Eljif Elmas  Fabian
68   Fernando Llorente  Andrea Petagna
46   Mario Rui  Amir Rrahmani
72   Marvin Zeegelaar  Jens Stryger Larsen
  1. Home
  2. France - National 2: group C

Results

24 October 2020
14:00 Lyon B Andrezieux  
15:00 St. Priest Louhans Cuiseaux  
16:00 Etoile Frejus Saint-Raphael RC Grasse  
16:00 Hyeres Monaco B  
16:00 Marignane/Gignac FC Rumilly Albanai  
16:00 Marseille B Aubagne  
16:00 Monts d'Or Azergues SC Toulon  
Postp. Jura Sud Martigues  
14 October 2020
16:00 Hyeres RC Grasse  
16:00 Marignane/Gignac FC Jura Sud  
18:00 Marseille B St. Priest  
18:00 Martigues SC Toulon  
10 October 2020
14:00 Monaco B Jura Sud  
15:00 Andrezieux Hyeres  
16:00 Aubagne Etoile Frejus Saint-Raphael  
16:00 Louhans Cuiseaux Marseille B  
16:00 Martigues Monts d'Or Azergues  
16:00 RC Grasse Lyon B  
16:00 Rumilly Albanai St. Priest  
16:00 SC Toulon Marignane/Gignac FC