Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

51'   Michael Smith 2 - 1
41'   James Maddison 2 - 0
45'   Marco Ilaimaharitra
62   Niklas Tauer  Levin Mete Oztunali
60   Bartosz Bialek  Josip Brekalo
62   Dominik Kohr  Jean-Paul Boetius
65'   Bartosz Bialek 0 - 1
60   Luca Netz  Maximilian Mittelstaedt
60   Ihlas Bebou  Munas Dabbur
60   Dodi Lukebakio  Vladimir Darida
60   Haavard Nordtveit  Kevin Vogt
66'   Dodi Lukebakio
60   Daley Sinkgraven  Wendell
67'   Julian Brandt 1 - 1
85   Scott Wagstaff  Jayden Richardson
82   Stefan Payne  James Vaughan
90'   Scott Wagstaff 3 - 2
87'   Scott Davies
90   Liam O'Neil  Paul Mullin
84   Andrew Williams  Finn Azaz
80   Scott Wootton  Tyrese Fornah
80   Frank Nouble  Ryan Hardie
83'   Michael Cooper
83   Ben Close  Ryan Williams
78   Zach Robinson  Ryan Longman
89'   Ben Close 4 - 0
89   Danny Amos  Elliot Simoes
83'   Kwadwo Baah
83   Jonah Ayunga  Brandon Hanlan
86'   Travis Johnson
29'   Kai Havertz
46'   BJ Christie 3 - 1
38'   Rodrigo Gonzalez
24'   Ardian Ismajili
45'   Michel Vlap 2 - 0
45'   Dorian Dessoleil
57'   Jean-Paul Boetius
53'   Maximilian Philipp
12'   Edgar Mendez 1 - 1
76'   Liam Feeney 3 - 1
  1. Home
  2. Poland - III Liga: Group 2

Results

06 December 2020
11:00 Swit Skolwin KS Pomorzanin Torun  
05 December 2020
11:00 MKS Flota Swinoujscie Gwardia Koszalin  
03 December 2020
11:30 Pogon II Szczecin Elana Torun  
02 December 2020
10:00 Pogon II Szczecin Elana Torun  
29 November 2020
12:00 Elana Torun Chemik Police  
28 November 2020
14:00 SKS Baltyk Gdynia Swit Skolwin  
25 November 2020
12:00 Polonia Sroda Kp Starogard Gdansk  
21 November 2020
12:00 Radunia Stezyca Elana Torun  
12:00 Unia Janikowo Swit Skolwin  
12:00 MKP Kotwica Kolobrzeg Gryf Wejherowo  
12:00 MKS Flota Swinoujscie Gwardia Koszalin  
16:00 SKS Baltyk Gdynia Kp Starogard Gdansk  
15 November 2020
12:00 Elana Torun Chemik Police  
14 November 2020
10:00 Pogon II Szczecin Gwardia Koszalin  
10:00 Sokol Kleczew Gryf Wejherowo  
12:00 Gornik Konin Radunia Stezyca  
12:00 KS Mieszko Gniezno Sks Unia Swarzedz  
12:00 MKS Flota Swinoujscie Baltyk Koszalin  
12:00 Polonia Sroda MKS Nielba Wagrowiec  
13:00 JKS Jarota Jarocin GKS Przodkowo