Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

33'   Baktiyor Zaynutdinov 2 - 0
8'   Nikola Vlasic 1 - 0
68   Jonathan Leko  Jeremie Bela
77   Jack Marriott  Josh Windass
59   Riley McGree  Daniel Crowley
64   Max Fenger  Emmanuel Sabbi
72   Nicolas Madsen  Jens-Lys Cajuste
46   Marco Lund  Mikkel Hyllegaard
72   Lasse Vibe  Awer Mabil
90'   Marco Lund
86'   Pione Sisto 3 - 1
86'   Aron Elis Thrandarson
81'   Anders Dreyer 2 - 1
84   David Turnbull  Stephen Welsh
84   Greg Taylor  Diego Laxalt
67   Tom Rogic  Olivier Ntcham
86   Cedric Itten  Alfredo Morelos
67   Leigh Griffiths  Patryk Klimala
62   Ryan Jack  Brandon Barker
56   Albian Ajeti  Mohamed Elyounoussi
80   Afimico Pululu  Orges Bunjaku
80   Samuele Campo  Valentin Stocker
70   Alex Schalk  Kastriot Imeri
63   Tician Tushi  Arthur Cabral
70   Moussa Diallo  Anthony Sauthier
34   Albian Hajdari  Edon Zhegrova
10   Alexis Antunes  Timothe Cognat
44'   Juanmi Callejon 5 - 0
33'   Luis Rios 4 - 0
23'   Juan Carlos Arce 3 - 0
12'   Juanmi Callejon 2 - 0
11'   Juan Carlos Arce 1 - 0
81'   Daniel Flottmann 2 - 2
65'   Nico Buckmaier 1 - 2
24'   Nico Buckmaier 1 - 1
22'   Simon Engelmann 1 - 0
  1. Home
  2. Russia - PFL: Group 2

Results

18 November 2020
11:00FT Zvezda Saint Petersburg 3 - 0 Luki-Energiya  
12 November 2020
10:00FT Znamya 0 - 2 Kolomna  
11:00FT Zvezda Saint Petersburg 0 - 0 Zenit St. Petersburg II  
12:00FT Dinamo Moscow II 0 - 0 Leningradets  
13:00FT FC Dolgoprudny 1 - 0 Tver FC  
14:00FT Luki-Energiya 2 - 1 Smolensk  
14:00 FC Chita Zenit Irkutsk  
15:00FT Murom 1 - 1 Lokomotiv-Kazanka Moscow  
15:00FT Torpedo Vladimir 2 - 2 Rodina  
07 November 2020
10:00FT Kolomna 3 - 1 Znamya  
10:00FT Zenit St. Petersburg II 4 - 2 Zvezda Saint Petersburg  
10:00FT Leningradets 1 - 2 Dinamo Moscow II  
11:00FT Tver FC 1 - 1 FC Dolgoprudny  
12:00FT Rodina 3 - 1 Torpedo Vladimir  
13:00FT Smolensk 0 - 0 Luki-Energiya  
15:00FT Lokomotiv-Kazanka Moscow 3 - 1 Murom  
01 November 2020
10:00FT Luki-Energiya 2 - 3 Lokomotiv-Kazanka Moscow  
10:00FT Zenit St. Petersburg II 3 - 1 Dinamo Moscow II  
10:00FT Znamya 3 - 0 Tver FC  
12:00FT Zvezda Saint Petersburg 1 - 1 Leningradets