Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

46   Damien Dussaut  Romario Benzar
46   Cristian Barbut  George Cimpanu
46   Jon Gaztanaga  Cosmin Matei
46   Ovidiu Bic  Alexandru Mateiu
46   Alexandru Matan  Ely Fernandes
46   Andrei Ivan  Ivan Mamut
47'   Andrei Artean 1 - 1
15'   Pieter Gerkens 1 - 0
46   Luuk Wouters  Thierry Lutonda
28'   Pajtim Kasami
27'   Blaz Kramer
71'   Zoltan Stieber
67   Palko Dardai  Ruben Pinto
62   Miroslav Bjelos  Krisztian Simon
67   Nemanja Nikolic  Budu Zivzivadze
62   Zoltan Stieber  Peter Szakaly
69'   Miroslav Bjelos
66'   Nikola Mitrovic
20'   Jose Amo
1'   Dante Vanzeir 0 - 1
8'   Jack Hendry
45'   Eran Zahavi 1 - 0
4'   Igor
45'   Paul Papp 1 - 0
59   Ivan Petryak  Szilveszter Hangya
62   Giorgi Beridze  Antonio Perosevic
60'   Ivan Petryak 0 - 4
16'   Oscar Sielva 0 - 1
45'   Melle Meulensteen
55'   Budu Zivzivadze 0 - 3
38'   Dor Peretz 0 - 2
45'   Alexandro 1 - 1
23   Donyell Malen  Noni Madueke
31'   Junior Tallo
24'   Yonatan Cohen 0 - 1
8'   Alexandru Mateiu
40'   Richarlyson 1 - 1
33'   Lua Lucio 0 - 1
31'   Antonio Perosevic
19'   Funsho Bamgboye 0 - 2
  1. Home
  2. Russia - PFL: Group 3

Results

08 November 2020
10:00FT Sokol Saratov 0 - 2 FC Ryazan  
11:00FT Avangard Kursk 4 - 3 Krasny  
11:00FT Kaluga 2 - 1 Metalurg Lypetsk  
11:00FT Kvant Obninsk 0 - 0 Sakhalin  
11:00FT Znamya Noginsk 0 - 1 Salyut Belgorod  
12:00FT Metalurg Vidnoe 2 - 3 Khimik-Arsenal  
14:00FT Fakel-M Voronezh 1 - 2 Strogino  
14:00FT Saturn Ramenskoye 5 - 1 Khimki 2  
04 November 2020
12:00FT Salyut Belgorod 3 - 0 Fakel-M Voronezh  
03 November 2020
10:00FT Khimik-Arsenal 3 - 1 Sakhalin  
11:00FT Khimki 2 1 - 0 Kvant Obninsk  
11:00FT Strogino 3 - 1 Kaluga  
11:0090+4' Znamya Noginsk 1 - 0 Saturn Ramenskoye  
13:00FT FC Ryazan 4 - 0 Metalurg Vidnoe  
14:00FT Krasny 0 - 1 Sokol Saratov  
15:00FT Metalurg Lypetsk 1 - 0 Avangard Kursk  
29 October 2020
08:00FT Sakhalin 1 - 0 FC Ryazan  
11:00FT Kaluga 2 - 3 Salyut Belgorod  
11:00FT Khimki 2 1 - 1 Khimik-Arsenal  
11:00FT Kvant Obninsk 1 - 5 Saturn Ramenskoye