Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

37   Kennet Lara  Leonel Galeano
17'   Matias Fracchia
15'   Jackson 1 - 0
14'   Federico Castro 1 - 0
79   Timothy Chandler  Tuta
70   Ajdin Hrustic  Daichi Kamada
70   Dominik Kohr  Aymen Barkok
89   Tin Jedvaj  Lars Bender
70   Almamy Toure  Erik Durm
81   Charles Aranguiz  Nadiem Amiri
30   Steven Zuber  Amin Younes
76   Aleksandar Dragovic  Lucas Alario
77   Cameron McGeehan  Kevin Vandendriessche
82   Andreas Beck  Jens Cools
71   Nick Baetzner  Jelle Bataille
71   Amara Baby  Julien Ngoy
71   Ari Freyr Skulason  Robbie D'Haese
59   Jordi Amat  Carlos Embalo
71   Marko Kvasina  Fashion Sakala
58   Adriano  Smail Prevljak
79   Wesley Spieringhs  Dries Saddiki
75   Jafar Arias  Simon Janssen
46   Ole ter Haar Romeny  Che Nunnely
71   Arjan Swinkels  Kristopher Da Graca
68   Eljif Elmas  Fabian
68   Fernando Llorente  Andrea Petagna
46   Mario Rui  Amir Rrahmani
72   Marvin Zeegelaar  Jens Stryger Larsen
16   Nikola Maksimovic  Konstantinos Manolas
72   Walace  Tolgay Arslan
78   Thomas Murg  Christos Tzolis
68   Michael Krmencik  Karol Swiderski
68   Nicolas Martinez  Giannis Kiakos
46   Vieirinha  Adrian Pereira
63   Sotiris Ninis  Juan Perea
46   Omar El Kaddouri  Anderson Esiti
61   Kaveh Rezaei  Massimo Bruno
72   Mamadou Khady Thiam  Makhtar Gueye
11   Gaetan Hendrickx  Steeven Willems
72   Robbie D'Haese  Ari Freyr Skulason
  1. Home
  2. Russia - Youth League: Group A

Results

15 December 2020
10:00 FC Akhmat Grozny Youth Chertanovo Moscow Youth  
10:00 Rotor Volgograd Youth PFC Sochi Youth  
12:00 FC Krasnodar Dinamo Moscow Youth  
13:00 Rostov Youth FK Tambov Youth  
13 December 2020
11:00 FC Spartak Moscow Reserve Arsenal Youth  
09 December 2020
10:00 Arsenal Youth Rotor Volgograd Youth  
10:00 FK Tambov Youth Dinamo Moscow Youth  
11:00 PFC Sochi Youth Chertanovo Moscow Youth  
11:00 Rostov Youth FC Spartak Moscow Reserve  
12:00 FC Krasnodar FC Akhmat Grozny Youth  
02 December 2020
11:00 FC Akhmat Grozny Youth Arsenal Youth  
11:00 PFC Sochi Youth FK Tambov Youth  
12:00 Dinamo Moscow Youth Rotor Volgograd Youth  
01 December 2020
11:00 Chertanovo Moscow Youth FC Spartak Moscow Reserve  
14:00 Rostov Youth FC Krasnodar