Football

My Match

No Match Live selected yet. To add a bet click the star while browsing through ScoreActive!

Last Events Live

51   Brandon Theron  Thabo Rakhale
51   Aluwani Nedzamba  Celimpilo Ngema
51   Ayanda Nkili  Tebogo Thangwane
44'   Arianna Acuti
41'   Valeria Pirone 2 - 0
7'   Armand Rada 0 - 1
50'   Cinar Sansar
51'   Maximilian Zaiser 0 - 3
65'   Alfred Mensah 1 - 2
90'   Oliver Drost 1 - 2
13'   Florian Tardieu 1 - 0
12'   Steve Ambri
52   Sebastiano Esposito  Domen Crnigoj
54   Luca Magnino  Alessandro Mallamo
54'   Alessandro Mallamo
59   Marco Armellino  Davide Frattesi
46   Yaw Ackah  Manuel Fernandes
83'   Anfernee Dijksteel
50'   Roman Prokoph 2 - 0
47'   Hamza Salman 1 - 0
53'   Sebastian Schmeer 1 - 1
50'   Terrence Boyd
49'   Oscar Thorn 0 - 5
46   Olivier Rommens  Lorenzo Pique
29   Mart Remans  Philippe Rommens
46   Jakub Klima  David Simek
47   Timotej Zahumensky  Pavel Dreksa
46   Filippo Berra  Alessandro Vogliacco
46   Olivier Rommens  Lorenzo Pique
46   Olivier Rommens  Lorenzo Pique
48'   Glynor Plet 0 - 3
29   Mart Remans  Philippe Rommens
42'   Erik Thommy 1 - 0
76   Hayden Coulson  Marcus Tavernier
76   Lukas Jutkiewicz  Scott Hogan
2   Kiros  Sajjad Shahbazzadeh
47'   Brad Hills 0 - 4
27'   Hichem Nekkache 1 - 1
21'   Hamza Belahouel 1 - 0
46   Luca Tremolada  Ettore Gliozzi
  1. Home
  2. Uruguay - Segunda División

Results

29 November 2020
00:30 Rampla Juniors Juventud de las Piedras  
28 November 2020
00:15 Rampla Juniors Juventud de las Piedras  
00:30 Villa Espanola Tacuarembo FC  
22:15 Atenas Cerrito  
27 November 2020
13:00 Villa Teresa Sud America  
19:45 Villa Espanola Tacuarembo FC  
20:00 Rocha FC Albion  
22:00 Atenas Cerrito  
22:15 Central Espanol Racing  
25 November 2020
00:45 Racing Atenas  
24 November 2020
13:30 Tacuarembo FC Rocha FC  
15:45 Juventud de las Piedras Central Espanol  
18:00 Cerrito Villa Espanola  
20:15 Sud America Albion  
22:30 Villa Teresa Rampla Juniors  
21 November 2020
00:45 Central Espanol Villa Teresa  
20 November 2020
13:30 Rocha FC Cerrito  
15:45 Atenas Juventud de las Piedras  
18:00 Rampla Juniors Sud America  
20:15 Villa Espanola Racing